Realme 9 5G ve Realme 9 Speed ​​Edition 5G akıllı telefonlarının yanı sıra şirket, Realme Techlife Watch S100 adlı Techlife markalı yeni bir akıllı saati de tanıttı.

Bu yeni akıllı saatin metal gövdesi ve silikon kayışı var. Realme Techlife Watch S100, 1,69 inç renkli dokunmatik ekrana ve navigasyon için kullanılabilen bir yan düğmeye sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 110 saat yüzü vardır ve ekran, sağlık verilerinin yanı sıra bildirimleri ve mesajları görüntüleyebilir.

Saat IP68 derecesine sahiptir, yani 1,5 metre derinliğe kadar toza ve suya dayanıklıdır. Gadget’ın bir hava tahmini uygulaması, müzik kontrolü, kamera kontrolü, telefon araması ve ayrıca çalar saat, kronometre, zamanlayıcı, el feneri vardır.Realme Techlife Watch S100’de kalp atış hızı sensörü, kan oksijen (SpO2) sensörü, cilt sıcaklığı termometresi ve aktivite takibi için 3 eksenli ivmeölçer bulunur.

Cihaz, dans, binicilik, açık havada koşu ve yürüyüş dahil olmak üzere 24 spor modu ile birlikte gelir. Pil ömrü açısından şirket, tek bir şarjla 12 güne kadar kullanım olduğunu iddia ediyor.

Realme TechLife Watch S100, siyah ve gri olmak üzere iki renkte gelir. Akıllı saat Hindistan’da sadece 25 dolara satılıyor.genel-22

Bir cevap yazın