Son zamanlarda söylentilere göre, Hiçbir Şey kendi akıllı telefonlarında çalışmıyor ve önümüzdeki ay piyasaya sürülebileceğini duyduk. Görünüşe göre o kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız çünkü Nothing o zamandan beri 23 Mart’ta bir etkinliğe ev sahipliği yapacaklarını açıklamadı.

Neyin duyurulacağını bilmiyoruz, ancak yeni bir akıllı telefon söylentilerinin peşine düştüğümüze göre, bu etkinliğin şirketin ilk mobil cihazını resmi olarak duyurmasını görme şansı yüksek. Ayrıca, web sitesinin açılış sayfasında bir Qualcomm Snapdragon logosunun olduğunu görmek, bir telefonun yakında piyasaya sürüleceği yönündeki spekülasyonları destekliyor.

Şu anda Nothing telefonu hakkında pek bir şey bilinmiyor. Nothing’in kurucusu Carl Pei’nin MWC’de elinde bir mobil cihaz tutarken çekilmiş bulanık bir fotoğrafına rastladık, çoğu kişi bunun ahizenin bir prototipi olduğunu düşünüyor, ancak bir kez daha, bunun dışında telefonun neye benzediği veya ne tür bir şey olduğuna dair hiçbir fikrimiz yok. Paketlediği donanım ve hangi özellikleri dört gözle bekleyebileceğimiz.

23 Mart etkinliğinin telefonla ilgili olacağını doğrulayacak hiçbir şey yok, ancak her iki durumda da, şirketin söyleyeceklerini görmek ve duymakla ilgileniyorsanız, önümüzdeki haftalarda bizi tekrar kontrol edin.

dosyalandı Cep telefonları. Hiçbir şey hakkında daha fazlasını okuyun. Kaynak: benim.hiçbir şey.techgenel-1

Bir cevap yazın