The Batman'de Penguen çığlık atarken araba kullanıyor.

Ekran görüntüsü: Warner Bros./DC

Oswald Cobblepot’un yükselişi, Warner Bros.’un dünyasını genişletmeye hazırlanıyor.’ Yarasaadam HBO Max’ta. İle birlikte Kuzey Amerika gişesinde 134 milyon dolar ve uluslararası alanda 124 milyon dolar hasılat elde eden film, bu duyuru yönetmen Matt Reeves’in bir film için planlarını açıklamasından sonra geldi. Gotham Merkez gösteri “evrim geçirdi” başka bir dizi.

olarak ilan edildikten sonra geçen yıl geliştirme aşamasındaHBO onayladı Penguen—bir çalışma başlığı—bir dizi emri verildi. Gösterinin baş yapımcısı Matt Reeves, Dylan Clark, yıldız Colin Farrell ve yazar ve showrunner olarak görev yapan Lauren LeFranc. “Penguen oyundayken Colin ekrandan fırladı. Yarasaadam, ve HBO Max’te o karakterin iç yaşamını derinlemesine keşfetme şansına sahip olmak mutlak bir heyecan,Reeves, e-posta yoluyla gönderilen bir basın bülteninde duyurudan bahsetti. Dylan ve ben, Oz’un Gotham’da gücü şiddetle ele geçirmesinin hikayesini sürdürmek için Lauren ile birlikte çalışmaktan çok heyecanlıyız.

Farrell’in Pengueni hızla hayranların favorisi haline geliyor, bu yüzden Cobblepot’un filmin telaşlı son sahnesindeki olaylar sırasında nasıl büyük bir yalpaladığını görmemiz şaşırtıcı değil. “Matt Reeves’in yarattığı dünya Yarasaadam Oswald Cobblepot’un gözünden daha derin bir bakışı garanti eden bir şey.” Farrell açıklamasında şunları söyledi:.Oz’un karanlık saflarda yükselerek t haline gelmesiyle ilgili bu keşfine devam etme konusunda daha heyecanlı olamazdım.o Penguen. Biraz delilik ve biraz kargaşa için onu Gotham sokaklarına geri döndürmek iyi olacak.”

Tabii ki ilk defa karşılaşmıyoruz. canlı aksiyon Penguen’in televizyonda küçük bir kargaşaya neden olduğunu görmek. Önceden, tilki gösterisi Gotham Penguen’in bir yorumunu sundu (Robin Lord Taylor) Caped Crusader’ın prequel serisinde Riddler ile birlikte güç kazanın. Bu sefer herhangi bir katılım olup olmadığı görülecektir. YarasaadamRiddler şöyle olacak samimi (Nygmobblepot gemisi yola çıktı arkadaşlar). Bununla birlikte, bu Penguen’in geçmişinin, Riddler’ın Gotham için planlarının yanı sıra, filmdeki olayların ardından Falcone suç ailesi için kendi planlarıyla bağlantılarını taşıyıp taşımadığını göreceğiz.

Daha büyük soru şu olabilir: Robert Pattinson’ı daha çok görecek miyiz? yarasa Adam yoksa Bruce Wayne de mi? Bu detay atlanırken, Penguin’in Bats ve Gordon ile olan dinamiği kesinlikle filmdeki daha dikkat çekici sahnelerden bazılarını taşıyordu – onu başka bir yerde görmek ilginç olurdu. Size daha fazlasını getireceğiz Penguen olarak ve ne zaman öğreniriz.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın