Bir Souls YouTuber, oyuncuların seri tarihinde ilk kez oyunu duraklatmalarına olanak tanıyan bir Elden Ring duraklatma düğmesi geçici çözümü buldu! YouTuiber Iron Pineapple, oyun içi menünün nasıl çalıştığına dair oldukça akıllıca bir keşifle Twitter’da Elden Ring’de oyununuzu nasıl duraklatabileceğinizi gösterdi ve işin aslını kavradıktan sonra bu çok kolay.

Elden Ring için duraklatma düğmesiyle ilgili açıklamasına aşağıdan göz atın:

Bil bakalım ne oldu, Elden Ring’in bir duraklatma düğmesi VAR

envanter ekranındayken “Menü Açıklamasını” açmanız yeterli

bu bir meme değil, aslında işe yarıyor lmao

Gömülü video, menüyü açmaya çalışırken düşmanlarla çevrili karakterini gösteriyor. Ancak, bir Souls oyununda düzenli olarak olduğu gibi ölmek yerine, Iron Pineapple envanterindeki bir öğenin “Menü Açıklaması”na gitti ve bu, daha sonra oyun içinde meydana gelen müzik ve sesleri hemen durdurdu ve oyunun olduğunu belirten gerçekten durakladı.

Bunun çok oyunculu modda, özellikle istilalarda işe yarayıp yaramadığına gelince, şu anda hala bilinmiyor. Olursa, bu bir sorun olur ve FromSoftware’in bunu düzeltmek için bir yama hazırlamasını bekler. Ancak bu arada oyuncular seride ilk kez oyunda duraklamanın keyfini çıkarabilirler.

Elden Ring kısa süre önce Ubisoft ve Guerrilla Games dahil olmak üzere diğer stüdyolardan geliştiricilerden bazı eleştirilerle karşılaştı. Hikayenin tamamına buradan göz atın.

Kaynak: heyecan

oyun-6

Bir cevap yazın