MGM’den Michael De Luca ve Pamela Abdy, 25 Mart’ta 59. Yıllık ICG Publicists Awards Öğle Yemeği’nde International Cinematographers Guild’in Motion Picture Showpersons Ödülleri ile onurlandırılacak.

Duyuru, ödül başkanları Tim Menke ve Sheryl Main tarafından Salı günü yapıldı. Stüdyonun film grubuna, Ocak 2020’de MGM’ye katılan ve ardından tüm MGM ve Orion filmlerinin geliştirme, prodüksiyon ve post prodüksiyonunu denetlemek üzere Abdy’yi görevlendiren başkan De Luca başkanlık ediyor.

“Bu ödülü Michael ve Pam’den daha nitelikli alıcılar düşünemiyorum. MGM, 2020’de şirkete katılmasından bu yana onların liderliğinde olağanüstü başarılı bir yıl geçirdi. Bir pandemi sırasında bile ödüllü ve eklektik bir sayfa oluşturdular ve topluluğumuzun ve insanlığımızın tüm yelpazesini kapsayan hikayeler anlattılar.” Rebecca Rhine , ICG Ulusal İcra Direktörü, yaptığı açıklamada.

MGM stüdyosu, Annapurna ortak girişimi United Artists Releasing ve yeniden başlatılmış bir Orion’u içeriyor. MGM filmleri, Paul Thomas Anderson’ın da dahil olduğu sekiz Oscar adaylığı aldı. Meyan Pizza En iyi film için yarışan Ridley Scott’s Gucci’nin Evi ve James Bond franchise bölümü Ölmek İçin Zaman Yok.

MGM’den diğer 2021 filmleri şunları içerir: Şeker Adam, Addams Ailesi 2, Saygı, İnsanın Gazabı ve Bayrak günü.

Her yıl düzenlenen ICG Publicists Awards, daha önce, efsanevi film yapımcısı Francis Ford Coppola’nın Beverly Hilton Oteli’nde yapılacak olan ICG Publicists ödül töreninde ömür boyu başarı ödülü ile onurlandırılacağını duyurdu.

ICG Publicists Awards Öğle Yemeği, yüz yüze bir tören, sinema ve televizyon için tanıtım, tanıtım, fotoğraf ve gazetecilikteki mükemmelliği tanır.sinema-2

Bir cevap yazın