Robert Pattinson'ın Batman'i yağmurda parlıyor.

İzle Bruce, yağmurda öyle parıldayarak soğuktan ölümünü yakalayacaksın.
resim: Warner Bros.

Reeves de konuşuyor HBO Max için gelişen planları hakkında yarasa Adam yan gösteriler. Ian Bohen’in kendisinin ve birkaç kişinin umutları var genç kurt arkadaşlar yeni film için geri dönecekler. Elektrikli Kargaşa, bir yeni kuklalar Disney+ serisi. Artı, Q, kozmik alayını yeni bir bakışla sergiliyor. Uzay Yolu: Picard. Spoiler, uzak durun!

The Batman's Matt Reeves, Devam Filmi İçin Umutlarından Bahsediyor başlıklı makale için resim

Çocuk Dünyayı Öldürür

Son tarih Famke Janssen, Brett Gelman ve Sharlto Copley kötü adamlar olarak seçildiler. Çocuk Dünyayı Öldürür, Sam Raimi tarafından üretilen, bir şaman tarafından nihai suikastçı olmak üzere eğitilen sağır-dilsiz bir çocuk hakkında bir aksiyon-gerilim filmi. Janssen, Gelman ve Copley’nin karşısında kötü Van Der Koy ailesinin “matriksi” Hilda’yı, belirsiz akrabaları Gideon ve Glen olarak oynayacak.


genç kurt

Ian Bohen anlattı TV Hattı hem kendisi hem de Tyler Hoechlin için “olumlu hissediyor” genç kurt film sonuçta.

Bunu birlikte yapmayı çok isteriz ve kesinlikle yeniden bir araya geldiğimiz bir dünya görebiliyorum. Çok yakında burada çekim yapacaklarını biliyorum, bu yüzden kesin bir evet ya da hayır geleceğiniz kesin. Ama bu konuda olumlu hissediyorum. Derek ve Peter’ın olmadığı bir film izlemek istemem.


Batman 2

Konuk olarak görünen mutlu üzgün şaşkın podcast (aracılığıyla /Film), Matt Reeves, Robin’in bir sonraki Batman filminde görünüp görünmeyeceği sorulduğunda pek hevesli görünmüyordu.

Belki. Sadece belki diyeceğiz. Bilmiyorum. İşte olay şu, yapmak istediklerim hakkında bir sürü fikrim var. Bir sonraki hikayenin ne olduğundan emin değilim. Benim için, bu hikaye ne olursa olsun, bu karakterleri – ve özellikle Batman’in karakterini – almak ve onları bir tür duygusal tehlikeye atmak olacak. Yani bahsettiğiniz şey hakkında konuştuğunuzda, gerçekten ilginç bir hikaye olabilir. O karakterin hikayesine dahil olmak için duygusal riskler olmalı.

O karakterin bir cypher olmasını istemiyorum. ‘Tamam, bunun bir başlangıç ​​hikayesi olmadığını gördük, ama ne olduğunu biliyorsun, bu bir çeşitti. [Batman’s] kökenleri ve şimdi o sadece mükemmel.’ Hayır, karakteri tekrar tekrar test etmeniz gerekiyor. Ve benim için, evet, bunda bir şeyler olabilir. Bilmiyorum. Başlangıçta zaten olan bir derin dalış var ve şimdi bir tane daha yapma şansımız olursa tekrar derin dalış yapmam gerekecek ve göreceğiz.


Av

ile görüşmede THR20th Century Studios Başkanı Steve Asbell, Dan Trachtenberg’in yaklaşmakta olduğunu açıkladı yırtıcı hayvan öncesi niteliğinde, Av1719 yılında Great Plains’de geçecek.

Baktığımız hacmi karşılamak için – ki bu, 2023’e kadar sadece akış için 10’dan fazla film – bu türlerdeki orijinallerin bir kombinasyonu olacak. Ve hayranlar için en havalısı, sevilen Fox mülklerine cesurca yaklaşımlar buluyoruz. Büyük yaratıcı hamleler yapabilirsiniz – ki bunu birlikte göreceksiniz. Av, ki bu yaz başlatacağız. A yırtıcı hayvan Dan Trachtenberg tarafından 1719’da Great Plains’de geçen film. Bu bizim yapmamıza izin veren şey.


Indiana Jones 5

Indiana Jones 5 Twitter’da James Mangold’a göre şu anda düzenleme bölümünde.


Hokus Pokus 2

Hokus Pokus Rehberi eski Sanderson evinin bugünkü haliyle yeni bir kamera arkası görüntüsü var—videonun tamamını görmek için tıklayın.


Tohum

Bu klipte, bir uzaylı istilası bir şekilde bir kadının zorunlu olarak çiğ yumurta yemesine neden olurken, ikinci bir primal yüzme havuzunda çığlık atıyor. TohumPerşembe günü Shudder’da yayınlanıyor.


Muppets Kargaşası

TV Hattı Raporlara göre Lilly Singh, Disney+’ta yakında çıkacak olan Electric Mayhem serisinde “Dr. Teeth, Animal, Floyd Pepper, Janice, Zoot ve Lips’i yönetmek ve onlarla uğraşmakla görevli genç bir A&R yöneticisi” olan insan lideri Nora olarak seçildi.


Gotham Şövalyeleri

Buna göre ÇeşitlilikFallon Smythe ve Tyler DiChiara CW’nin kadrosuna katıldı Gotham Şövalyeleri. Smythe, “her şeyi tamir edebilen yetenekli bir mühendis” olarak tanımlanan “sokakta, acerbik ve genellikle hafife alınan mavi saçlı biseksüel” Batfamily müttefiki Bluebird olarak da bilinen Harper Row’u oynayacak. DiChiara, Harper’ın “kibar ve uyumlu olmaktan bıkmış transseksüel bir genç” olan erkek kardeşi Cullen Row’u oynuyor.


GCPD/Arkham İltica

ile görüşmede Siber İneklerMatt Reeves, HBO Max’te önerdiği GCPD serisinin bunun yerine Arkham Asylum’daki mahkumlara odaklanmak için “evrimleştiğini” açıkladı.

GCDP olayı, bu hikaye biraz gelişti. Aslında şimdi, filmimizden çıkışla ilgili olarak Arkham dünyasında tam olarak ne olacağının alanına ve yine kökenlerinde bazı karakterlerin – neredeyse fikrine yaslanarak – Arkham bir korku filmi ya da perili ev gibi. Yine Gotham’ın filmdeki bir karakter olduğu fikri, Arkham’ın bir karakter olarak var olmasını gerçekten istiyorum, böylece bu ortama girersiniz ve bu karakterlerle gerçekten taze hissettiren bir şekilde karşılaşırsınız. Ve böylece Gotham üzerindeki çalışmalarımızda, bu hikaye gelişmeye başladı ve ‘Bekle, buna gerçekten eğilmeliyiz’ hissine kapılmaya başladı. Ve orası bir nevi gitti.


Flaş

Buna göre TV HattıMatt Webb Mitovich, Donald Faison’ın Booster Gold’u bu sezonun sonlarında görünecek. Flaş.


Uzay Yolu: Picard

Q, Jean-Luc’a kozmik tacizine bu haftaki bölümden yeni bir klipte devam ediyor Picard.


yabancı

Marsali gelecek haftaki bölümün fragmanında doğum yapıyor yabancı.


Parlayan Vadi

Sherilyn Fenn biraz düşürüyor Nancy çizdi gelecek haftaki bölüm için fragmanda bilgi Parlayan Vadi.


Rus bebek

Son olarak, yeni bir teaser dizinin ikinci sezonunu ortaya koyuyor. Rus bebek 20 Nisan’da Netflix’te başlıyor. Ne yazık ki bir Perşembe değil, ki bu tam anlamıyla konsept olurdu.


Jim Cook tarafından afiş sanatıgenel-7

Bir yanıt yazın