Birçok kişi giyilebilir cihazlar hakkında düşündüğünde, Apple Watch veya Samsung Galaxy Watch gibi cihazları düşünebiliriz, ancak Xiaomi’nin Mi Band’i gibi giyilebilir cihazlar da var ki, bunların en az kullanılan giyilebilir cihazlardan biri olması gerektiğini düşünüyoruz, çünkü sadece inanılmaz derecede işlevsel değil, ama aynı zamanda çok uygun.

Bir Apple Watch veya Samsung Galaxy Watch’a yüzlerce dolar harcamak istemeyenler için, yaklaşan Xiaomi Mi Band 7’ye göz kulak olmak isteyebilirsiniz. büyülü tek boynuzlu atyaklaşmakta olan giyilebilir cihazla ilgili bazı detaylar ortaya çıktı.

İlginizi çekebilecek birkaç değişiklik var, yani cihazın selefine göre daha büyük bir ekrana sahip olduğu söylentileri ve nasıl her zaman açık bir ekrana sahip olacağı. Rapor, Mi Band 7’nin ekranının önceki modeldeki 152×486’dan 192×490’a yükseltileceğini iddia ediyor.

Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz en az yedi farklı saat yüzü olacak ve ekstra güvenlik için şifreler gibi özellikleri görebildik. Xiaomi, giyilebilir cihazların sizi alarmınızdan sonraki 30 dakika içinde uyandırmak için en uygun zamanı hesaplamasını sağlayan akıllı alarm özelliğini de geri getirebilir. Cihazın ne zaman piyasaya çıkacağına dair bir bilgi yok, ancak gözümüz üzerinde olacak.

dosyalandı Gadget’lar >Söylentiler. Fitness, Giyilebilir Teknoloji ve Xiaomi hakkında daha fazla bilgi edinin. Kaynak: androidpolisgenel-1

Bir cevap yazın