Geçen ay, OnePlus bunu açıklayarak akıllı telefon dünyasını şaşırttı. OnePlus 10 Pro’nun Global versiyonu OxygenOS 13’te çalışacak. Bu bir sürprizdi çünkü OxygenOS’un stabil arkadaşı Oppo’nun geçen yıl OnePlus’ı satın almasının ardından ölmüş olması gerekiyordu. Her iki şirket de aslında Vivo ve Realme ile birlikte Çinli üretici BBK Electronics’in şemsiyesi altında.
Başlangıçta, bir “birleşik işletim sistemi”nin Oppo-OnePlus kombinasyonunun sonucu olması gerekiyordu. Bunun yerine, Oppo’nun ColorOS’unun OnePlus 10 Pro’nun Çin varyantında kurulu olduğu bulundu ve OxygenOS 13, Global OnePlus 10 Pro’yu çalıştıracak.

OnePlus, çalışmalarda daha kaliteli bir telefona sahip olabilir. Ocak ayında, OnePlus 10 Pro’ya benzer, ancak aynı zamanda biraz farklı bir arka kamera dizisine sahip bir OnePlus el cihazını gösteren bir patentten bir görüntü vardı. Bu, 10 Pro’ya kıyasla daha büyük bir ekrana, daha büyük kapasiteli bir pile, daha hızlı bir şarj cihazına ve daha fazla özelliğe sahip olan OnePlus 10 Ultra olabilir.

O halde bir an için geriye gidelim. OnePlus 10 Pro gerçektir, OnePlus 10 Ultra bir olasılıktır. Ve bu, dahil edilecek olası bir OnePlus 10 temel (veya sade vanilya) sürümünü bırakır. Görünüşe göre OnePlus 10’un arkası Çin’deki bir fotoğrafta ortaya çıktı. Weibo sosyal medya sitesi. Fotoğraf tarafından fark edildi @Shadow_Leak kimle paylaştı Hadi Dijitalleşelim.
Fotoğraftan renk seçeneklerinin siyah beyaz olacağı anlaşılıyor. Ancak telefonda bunun OnePlus 10 temel modeli olduğunu gösterecek herhangi bir şey yok ve arka tarafında ikonik Hasselblad logosu olmadan şimdilik bu sızıntıyı biraz olsun almamız gerekiyor.

Let’sGo Digital, OnePlus 10’un 120Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç düz AMOLED ekrana sahip olduğunu görüyor. Qualcomm’un 2021 Snapdragon 888 amiral gemisi SoC’sinin devamı olan Snapdragon 8 Gen 1, standart olarak 8 GB bellek ve 128 GB depolama ile birlikte kaputun altında olmalıdır. 12 GB belleğe ve 256 GB depolama alanına sahip bir sürüm de sunulabilir.

OnePlus 10’un ne zaman piyasaya sürüleceği veya tanıtılıp tanıtılmayacağı belli değil, ancak bir ihtimal. OnePlus bunu, OnePlus 10 Ultra’yı tanıtırken aynı anda yapıyor.telefon-1

Bir cevap yazın