İmaj kredisi – 91mobiles / @OnLeaks

Google’ın genellikle I/O konferansına ev sahipliği yaptığında değişmediğini varsayarsak, I/O 2022’nin büyük olasılıkla Mayıs ayının sonuna doğru gerçekleşmesini bekleyebiliriz. Her zaman olduğu gibi, özellikle Google’ın yeni donanımı tanıtabileceğine dair söylentiler olduğu için, dört gözle beklemek oldukça heyecan verici bir olay olacak.

Bu, Pixel 6a’yı ve ayrıca Google’ın uzun süredir söylentileri olan Pixel Watch’ını içerir. Ancak, artık durum böyle olmayabilir. Jon Prosser’ın bir raporuna göre, Google’ın telefon cephesindeki çip sıkıntısı nedeniyle hem akıllı telefonu hem de akıllı saati muhtemelen Temmuz ayının sonlarına erteleyebileceğini iddia ediyor.

Prosser, Pixel Watch’ın Mayıs ayı için hala yolda olabileceğini belirtiyor, ancak kaynağı, Pixel 6a ile birlikte ertelenebileceğini öne sürüyor, bu yüzden henüz umutlanmayın. Adil olmak gerekirse, Google’ın geçmişteki Pixel “A” cihazları, Pixel 4a ve 5a’da olduğu gibi tipik olarak Ağustos ayında piyasaya sürüldü, bu nedenle Google, Pixel 6a’yı Temmuz ayı sonlarında başlatmayı seçmesi, aslında normallerinden biraz daha erken olduğunu varsayarsak, söylentiler doğrudur.

Her iki durumda da, I/O 2022’de bile resmi olarak hiçbir şey onaylanmadığında, daha fazla bilgi alana kadar bu raporları biraz dikkatli almak muhtemelen en iyisidir. Mayıs ayına birkaç ay kaldı, bu yüzden önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntıya sahip olacağız.

dosyalandı Cep telefonları >Gadget’lar >Söylentiler. Google, Google I/o, Smartwatch ve Giyilebilir Teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin.genel-1

Bir cevap yazın