Lansmanından bu yana sinir bozucu bir ‘ölüm döngüsü’ yaması ile mücadele eden yüksek uçan zombi oyunu Dying Light 2 için önemli bir güncelleme var. Geliştirici Techland, güncellemenin garip ragdoll animasyonları ve bazı kullanıcı arayüzü sorunları dahil olmak üzere bu sorunu ve daha fazlasını çözeceğini söylüyor.

Sadece ayar yapıyorsanız, belirli bir alanda kalmanızı veya hızlı bir şekilde ölmenizi gerektiren bir görev sırasında öldüğünüzde ‘ölüm döngüsü’ hatası ortaya çıkar. Aiden düşerse yakındaki bir güvenli evde yeniden doğar, ancak bazı durumlarda bu kritik görev alanından uzaktır. Tekrar ölecek, yeniden doğacak ve sürekli tekrar eden bir döngüye kilitlenecek, bu da göreve baştan başlamayı veya oyunu ilerletmeyi imkansız hale getirecek.

Techland, Dying Light 2’nin geçmiş yamalarında bu sorunu çözmeye çalıştı, ancak görünüşe göre kırılması zor bir somun olduğu kanıtlandı. Bununla birlikte, geliştiricilerden bir tweet’e göre, “önümüzdeki hafta” bir düzeltme çıkacak. Yama aynı zamanda ragdoll animasyonlarını da ele alacak ve geliştirici her iki konuda da ayrıntılara girmese de kullanıcı arayüzünde değişiklikler yapacak.

Techland, Dying Light 2’nin PC sürümünün önce yamayı alacağını ve güncellemenin konsollara “birkaç gün sonra” geleceğini söylüyor.

Konudaki bir oyuncuya yanıt veren geliştirici, Dying Light 2’ye yeni bir oyun+ modu eklemeyi düşündüğünü ancak “henüz bir şey için söz vermek için çok erken” olduğunu söyledi.

Ölen Işık 2: İnsan Kal Ölen Işık 2: İnsan Kal Mütevazı 59.99$ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

En iyi Dying Light 2 silahlarını nasıl alacağınız ve oyuna yeni başlıyorsanız en iyi Dying Light 2 PC ayarları için kılavuzlarımıza göz atın.oyun-2

Bir cevap yazın