Activision kısa süre önce Call of Duty: Black Ops Cold War’un 4 Mart’ta yeni bir silah, kozmetik paket ve WMD’nin geri dönüşü ile 2. Yıl içeriğine kavuşacağını duyurdu. Başlangıçta Black Ops 1 tanıtılan Treyarch’ın WMD haritası, Black Ops Cold War için yeniden düzenlendi. Ancak oyuncuların bu klasik Black Ops 1 haritasına geri dönmeden önce biraz daha beklemesi gerekecek gibi görünüyor.

Oyuncular, Black Ops Cold War’un 2. Yıl içerik sürümünde KİS haritasının eksik olduğunu hemen fark ettiler ve şimdi Treyarch haritanın gelişinin ertelendiğini duyurdu. Geliştirici bir tweet’te, “KİS haritasının yayınlanmasını gelecekteki bir güncellemeye kadar ertelememiz gerekecek” dedi. “Sabrınız için teşekkürler ve daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.”

Ne yazık ki, oyuncuların WMD’nin ne zaman gelmesini bekleyebilecekleri konusunda bir tarih verilmedi, ancak oyunun yeni silahı artık Black Ops Cold War veya Warzone’da kullanım için açılabilir. Bu 2. Yıl güncellemesi, oyuncuların oyun içi bir meydan okuma ile ücretsiz olarak açabilecekleri Vargo 52 saldırı tüfeğini ekledi. Ayrıca oyuncular, mağazanın Tracer Pack: Ferro Fury Reactive Mastercraft paketinin bir parçası olarak yeni saldırı tüfeğinin Ferrofluid kozmetik planını satın alabilirler.

Gelecekteki 2. Yıl güncellemeleri için herhangi bir ayrıntı açıklanmadı, ancak Activision’ın blogu daha fazla içeriğin geleceğini gösteriyor. Ek olarak, oyuncular ayrıca Activision’ın resmi duyurusundan önce Black Ops 1’in Jungle haritasının WMD ile oyun dosyalarında göründüğünü gördüler.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1

Bir cevap yazın