Birçok hayran Danielle ve Nick’in asla evlenmeyeceklerine yemin etti, ancak Love is Blind 2. sezon çifti sadece düğümü bağlamakla kalmadı, hala birlikteler.

Nick Thompson ve Danielle Ruhl ayrılıkçı bir çiftti. Aşkın gözü kördür 2. sezon ve birçok hayran, birleşme bölümünde ilişkileri hakkında yaptıkları güncelleme karşısında şok oldu. Çift, yaklaşık bir yıl sonra hala birlikte olduklarını açıkladı. Görünüşe göre Nick ve Danielle gerçek hayatta şovdakinden çok farklılar ve ilişkilerinin yürüme şansı yüksek.

Bölmelerde Danielle ve Nick hızlı bir bağlantı geliştirdiler ve Nick soruyu soran ilk adam oldu. Sonunda birbirlerini yüz yüze gördüklerinde çok heyecanlanmış olsalar da, aralarında sürtüşme gelişmeye başlaması uzun sürmedi. Meksika gezileri sırasında Danielle, panik atak geçirdiği için çiftlerin kokteyl partisini atladı ve Nick, Danielle’in ondan ne istediğini anlamakta güçlük çekiyordu. Tartışmaları Chicago’ya döndüklerinde sona ermedi ve çiftin asla koridordan aşağı inemeyecekleri görülüyordu. Ama finalde, Nick ve Danielle içten (ve terli) bir törenle evlendiler. Bu sezon evlenen iki çiftten biri olmalarına rağmen, birçok izleyicinin Danielle ve Nick’in ilişkisi hakkında hala şüpheleri vardı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Love Is Blind: Nick Is The Gossip MVP 2. Sezonda Hepimizin İhtiyacı Var

Yeniden bir araya gelme programında Nick ve Danielle çok fazla birlikteydiler ve yardımcı sunucu Vanessa Lachey, ikisinin bile koordineli kıyafetleri olduğunu söyledi. Danielle, gösterinin ortamının bir “düdüklü tencere” ve birçok kavgaya girmelerine neden oldu. “Gerçek hayata girdiğimizde, aramızdaki anlaşmazlıkların çoğu ortadan kalktı.”dedi. Nick, çift terapisine birlikte gittiklerini ve bunun da “daha çok dinle, daha az konuş” Noel’de, Nick’in amcası Danielle’i aileye daha fazla davet etmenin bir yolu olarak büyük büyükannesinin alyansıyla şaşırttı. İlk başta ilişkileri sarsıcı olsa da Instagram’da Danielle onun ve Nick’in “benzerlikler çok eğlenmemizi sağlar ve farklılıklarımız birey ve çift olarak sürekli büyümemize yardımcı olur.


Çift, evlendikten sonra hayatlarını da tartıştı. Danielle, Nick’in dairesine taşındı ve birlikte yaşamaları izleyicilerin beklediğinden çok daha az gergindi. Nick ve Danielle’in köpeği ve kedisi saygılı bir ateşkes kurdular ve arkadaş olmak için çalışıyorlar. Danielle, Rock Band’de düzenli olarak Nick’i dövüyor ve Nick, masalarda dans ederken Danielle’e bile katıldı. Nick’in de Danielle’s ile birlikte gitmek için gizli bir kostüm koleksiyonuna sahip olduğu bile ortaya çıktı. Çift, neredeyse bir yıl boyunca ilişkilerini gizli tutmak zorunda kaldı ve Instagram’da Danielle takipçilerine “beklemelerini” söyledi.Düğün günümüzden beri neler yaptığımızı herkese gösteren tatil, arkadaşlar, aile ve eğlenceli aktivite (muhtemelen kostüm) güncellemeleri.


Pek çok hayran şokta olsa da, Nick ve Danielle hala mutlu bir şekilde birlikteler ve görünüşe göre onların zamanları uzakta. Aşkın gözü kördür ilişkileri için harikalar yarattı. İkisi her zamankinden daha güçlü ve aşık görünüyorlar ve birlikte ilk yıllarının sonuna yaklaştıklarında Danielle ve Nick, 2. sezonda bir başarı hikayesi.

Sonraki: Aşk Kördür 2: Deepti, Danielle’i Çevrimiçi Nefret Edenlere Karşı Savunuyor

Kaynak: Danielle Ruhl/Instagram

Alina Kasha, 90 Günlük Nişanlısında TLC Irkçı Post Instagram Facebook'u Kovdu

90 Günlük Nişanlısı: Alina Kovulduktan Sonra ‘Soyunma’ Fotoğraflarını Yayınladı


Yazar hakkındasinema-1

Bir cevap yazın