Valve, topluluğunu şaşırtmak için asla geri adım atmaz; bomba atmak alışkanlık haline geldi.

Yakın zamanda Aghanim’s Labirenti’nin tamamlanmasından sonra (Lanet olsun, 4. seviyeyi zar zor temizledim), 7.31 güncellemesi Yeni bir Dota2 Kahramanı olarak Primal Beast ile topluluğu şaşırttı.

Labirent’in son canavarının bu yolculukta bize katılacağını kimse tahmin edemezdi.

Valve ne zaman yeni bir kahraman çıkarsa, kaosla gelir çünkü herkes bunu denemek ister. roller, beceriler ve yapılar.

Primal Beast’in Yetenekleri Nasıl Çalışır?

Birden fazla deney yaptıktan ve çok sayıda yayıncıyı izledikten sonra, Primal Beast’in Offlane bir kahraman, güçlü bir başlatıcı ve bir hasar satıcısı olduğu açıktır.

İşte Primal Beast ile hakimiyet kurmanıza yardımcı olacak yetenek detayları.

Hücum (Q) – Aktif Yetenek:

Bu yetenek benzer Mars’ın Tanrısının Azarlaması ama çok daha ölümcül ve kullanımı zor. Etkinleştirildiğinde, Primal Beast hedeflenen konuma yönlendirilir ve hücum ederek düşmanları ve müttefikleri dağıtırken ağır hasar verir.

Not: Şarj olurken, Primal canavarın açısını sağ tıklama ile değiştirebilirsiniz.

Ezgi (W) – Aktif Yetenek:

Etkinleştirildiğinde, bu yetenek, yere çarpmaya başladığında İlkel Canavar’ı silahsızlandırır. nedeniyle küçük AOEbu yeteneği kullanmak zordur, ancak hasar nispeten yüksektir.

Not: Ayrıca ağaçları devirerek Nature’s Prophet’e karşı etkili olabilirsiniz.

Uproar (E) – Aktif Yetenek:

Bu yetenek, ağır vuruculara karşı harika bir karşı koymadır, çünkü alınan her 35 hasar, İlk Canavar Kargaşayı istifler. Etkinleştirildiğinde, geniş bir menzildeki yakındaki düşmanları yavaşlatır ve Primal Beast’e ağır ilave hasar ve zırh verir.

Pulverize (R) – Yeteneği Etkinleştir:

Umm, ağır hasar veren bir yetenek, ancak üzücü olan kısım, bir seferde yalnızca bir kahramanı hedefleyebilmeniz. Bu gerçek, bu kahramanın mutlak bir canavar olmasını engeller.

Aktivasyonda, The Primal Beast hedeflenen kahramanı yakalar ve onu birden çok kez yere vurarak AOE hasarı verir ve saldırı sırasında düşmanı devre dışı bırakır.

Yeni Dota 2 Kahramanı İçin En İyi Yapı ve Neden?

bir sürüngen arayan ilkel canavar

Kahraman eşya yapımı tamamen oyunun durumuna bağlıdır. Ancak, sizi oyunun ortasına kadar idare edecek bir varsayılan yapı ile koruma altına aldık.

  1. Faz Çizmeleri
  2. Ayraç/lar
  3. ruh yüzüğü
  4. yanıp sönen hançer
  5. Sange ve Yasha
  6. Siyah Kral Bar
  7. HERHANGİ BİR AĞIR HASARLI MADDE

1. Neden Faz Çizmeleri?

Trample, tam hasar vermek için düşmanın yakınında veya biraz önünde kalmak için yüksek hareket hızı gerektiren yakın mesafeli bir AOE büyüsüdür. Ayrıca, Pulverize aynı zamanda Hareket hızına bağlıdır. pasif hasar ve zırh verir.

Bu nedenle, birçok profesyonel, bir başlatıcı olarak oynamak için faz botları satın alıyor.

2. Neden Bracer/lar?

Başlatıcı her zaman hasarın çoğunu tüketir, bu yüzden yerde uzun süre kalmak çok önemlidir. Son güncelleme sayesinde, ayraç/lar, aşağıdakilerden her şeyi kapsar: zarar verme gücü. Ayrıca, her 25 dakikada bir bonusları ikiye katlar.

Oyunun ortasına kadar bir veya iki Bracer’ı tutmak artık oyunun kurallarını değiştirebilir.

3. Neden Soul Ring?

The Primal Beast’in tüm büyüleri iyi miktarda mana gerektirir. Oyunun başında ve ortasında, yarıdan fazla mana kaybetmek ikiden fazla büyü kullandıktan sonra.

Bu nedenle Soul Ring, anında yedek bir mana kaynağı görevi görecektir.

Neden Blink Dagger?

Ezmek ve Uproar bir harika kombinasyon büyüler; önce Uproar’ı etkinleştirin (hasarınızı ve zırhınızı artırın) ve ardından Trample’ı etkinleştirin. Düşmanı yok edecek, ancak menzilde olmaları gerekiyor.

Bu nedenle faz çizmeleri yeterli değildir. Erken oyundan sonra, yalnızca göz kırpma hançeri ile yapılabilecek daha fazla sürpriz saldırıya ihtiyacınız olacak.

Neden Sange & Yasha?

Sange & Yasha, genel olarak yeni Dota2 kahramanımızı geri alıyor ve rolünü bir tanka ve ağır hasar veren bir satıcıya dönüştürüyor.

Kullanılabilir başka seçenekler de var, ancak S&Y en iyi varsayılan seçenek.

Neden Black King Bar?

Şimdi, yukarıdaki tüm eşyaları aldığınızı ve başladığınızda, bir düşman tarafından sersemletildiğini veya devre dışı bırakıldığını hayal edin. Hepsi senin çabalar boşa gittiböylece kullanmaya başladığınızda BKB’yi etkinleştireceksiniz.

Dinlenme, lüks eşyalar rekabet ortamına ve düşman kahramanlara bağlıdır. Oyun zekanızı harekete geçirin, son bir yapı oluşturun ve zaferin tadını çıkarın.

Çözüm:

Yeni Dota2 kahramanı Primal Beast, Valve’nin Dota 2 topluluğu için büyük bir sürprizi. Bu kahraman esas olarak bir offlaner ve bir başlatıcı olarak oynandı.

Tüm yetenekleri aktiftir ve ağır hasar verir. Yeni bir kahraman olarak, birçok oyuncu inşa edildiğini test ediyor, ancak şimdiye kadarkilerin en iyisini paylaştık.oyun-5

Bir cevap yazın