Apple’ın merakla beklenen Bahar etkinliğine 8 Mart’ta ev sahipliği yapması planlanıyor. Şirket, bu hafta başlarında ‘Peek Performance’ etkinliği için davetiye gönderdi ve geniş bir ürün yelpazesi bekliyoruz. Etkinlikte tanıtılacak en heyecan verici ürünlerden biri iPhone SE 3’tür. Ne yazık ki, geçmiş söylentiler cihazın mevcut tasarımı koruyacağını ve yalnızca daha hızlı bir yonga seti ve 5G bağlantısı ile geleceğini gösteriyor. Şimdi ise güvenilir bir analist iPhone SE 3’ten neler bekleyebileceğimizi paylaştı.

Analist, iPhone SE 3 İçin “Tahminleri” Paylaşıyor – Ne Beklemeniz Gerektiğine Bakın

Ming-Chi Kuo’nun sahip olduğu paylaşılan Onun “öngörüleri” veya iPhone SE 3’ten ne beklediği, geçmişteki söylentileri destekleyerek iPhone SE 3’ün mevcut iPhone SE 2 ile aynı tasarıma sahip olacağını öne sürdü. Ancak, cihaz en son A15 Bionic çip ile yükseltilecek. iPhone 13 serisi ile birlikte geliyor. Bu, cihazın 5G bağlantısına sahip olmasını sağlayacaktır.

Mini LED’li iMac Pro, Giriş Seviyesi M2 MacBook Pro’da Değil, Apple’ın 8 Mart Etkinliğinde Tanıtılabilir

Bunun dışında Ming-Chi Kuo, iPhone SE 3’ün yeni bir 256GB depolama varyantına sahip olacağına inanıyor. Bu aynı zamanda iPhone SE 3’ün 5G özelliklerinin mmWave ve Sub-6GHz 5G bağlantısına sahip olacağı anlamına geliyor. Tasarım aynı olacak olsa da Kuo, Apple’ın aynı Süre, Siyah ve Kırmızı renk seçeneğini sunacağını da tahmin ediyor. Apple aynı tasarımı benimsemek istiyorsa, izleyicilerin farklı göreceği yeni Bahar renkleri sunabilir.

Kuo’nun iPhone SE 3’te kameranın iyileşip gelişmeyeceğinden bahsetmediğini unutmayın. Cihazın seri üretiminin bu ay başlayacağını ve Apple’ın bu yıl 25 ila 30 milyon adet satmayı beklediğini belirtiyor. iPhone SE 3, Eylül 2014’te piyasaya sürülen iPhone 6 ile aynı tasarımı taşıyacak.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle değerli bilgileri paylaşın.genel-17

Bir cevap yazın