Final Fantasy XIV’ün bir sonraki büyük güncellemesi Newfound Adventure olarak adlandırılıyor ve Nisan ortasında piyasaya çıkıyor. FFXIV yama 6.1 ile ilgili yeni bilgiler, yönetmen Naoki Yoshida’nın geçen ay daha önce açıklananlara eklediği Yapımcı akışından en son Canlı Mektup’tan geliyor.

Varsayılan Işık Savaşçısı’nın yeni bir yolculuğa çıktığını gösteren yayın sırasında gelecek sürüm için bazı çizimler görüyoruz. Yoshida, ekibin, görüntülerin “maceracı” olmaya geri döneceğimizi iletmesini istediğini ve yeni bir iş bulamayacağımıza dair bir şaka yaptığını açıklıyor – üzgünüm millet. Hydaelyn Zodiark Endwalker ile tamamlanırken, yeni bir şeye başlasak bile bir şekilde devam edecek. Square Enix daha fazla bir şey açıklamadı, ancak Tataru’nun güzel çay ve keklerle oturduğu bir resmini aldık.

Yoshida ayrıca FFXIV 6.1 yama döngüsü için daha fazla yan içerik detayı sunar. Ek rol görevleri ve 6.15 Yaması’nda gelecek yeni bir canavar kabilesi alıyoruz. İkincisi, Thavnair’de iki görevi tamamlamayı içerecek, ancak geliştiriciler 6.2 yamasında ‘canavar’ terminolojisini terk etmeden önce ulaşacak.

Hildibrand Manderville’in yeni görev dizisi 6.15 yamasında geri dönecek ve Yoshida, Hildibrand’ın Lakeland çiminde sıkışmış bir görüntüsünün yanında ortaya çıkardı. Görünüşe göre Hildibrand’ın bir sonraki macerası The First’te.

FFXIV’ün işleri de daha fazla düzenleme alıyor, ancak daha fazlası için bir sonraki Live Letter akışını beklemeniz gerekecek. Diğer öne çıkan özellikler arasında, yaklaşmakta olan Myths of the Realm ittifak baskınında bir başka gözetleme, Nidhogg ve Hraesvelgr’ı içeren Dragonsong’s Reprise adlı yeni bir nihai görev ve Unending Codex adlı oyun içi karakter ve terimler sözlüğü yer alıyor.

Slaytlarda İngilizce metinlerin yer aldığı tam akışı aşağıdan izleyebilirsiniz:

FFXIV yama 6.1 serisi için onaylanmış tüm özellikleri bağlantıda bulabilirsiniz. Live Letter 69 sırasında her şeyi görmesek de – güzel – yakında başka bir yayın alacağız.

PC’deki en iyi MMORPG’lerin daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm 59.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın