Apple, büyük bir ürün lansman etkinliğine giden Samsung veya Google’dan daha fazla sır saklama konusunda neredeyse her zaman daha iyi olsa da, Cupertino tabanlı teknoloji devinin önümüzdeki Salı günü ne açıklamayı planladığını doğru tahmin ederseniz, herhangi bir ödül almayacaksınız. .

Bunun nedeni, bahar 2022 duyurusunun İlk kez 5G özellikli iPhone SE bekleniyordu… 2021’de böyle bir cihazın gün ışığını göremeyeceği netleştiğinden beri ve tanıdık görünümlü bir iPhone SE bekleniyordu. beşinci nesil iPad Air, birkaç ay önce söylenti değirmenindeki şüphesiz uygun fiyatlı telefona katıldı.

Gerçek satışlar ne zaman başlayacak?

Ne yazık ki, henüz bu soruyu herhangi bir güvenle yanıtlamanın bir yolu yok… tabii, bugünün raporunu birkaç saniyeliğine bir kenara bırakıp, zamanda biraz geriye gitmedikçe. Elma tarihi dersi.
Her ürün ve çıkış programı farklı olsa da, şirketin iPhone SE 3’ü selefi kadar hızlı bir şekilde piyasaya sürmesi için kesinlikle iyi bir şans var. 2020 yılında, iPhone SE 2, 15 Nisan’da duyuruldu, iki gün sonra ön siparişler başladı ve 24 Nisan’da gerçek ticari kullanılabilirlik başladı.

Düşünen “deneme üretiminin” aylar önce başladığı bildirildi ve o zamandan beri keşfedilen herhangi bir sorunla ilgili söylenti yok, 5G özellikli iPhone SE’nin (2022) önümüzdeki Cuma, 11 Mart’ta ön siparişe çıkmasını ve uygun bir şekilde piyasaya sürülmesini bekliyoruz. 18 Mart’ta yayınlanacak.
Apple, yeni iPad’leri yeni iPhone’lardan daha erken benimseyenlerin eline almak için tarihsel olarak daha yavaş olsa da, şirketin yeni nesil 10.9-incher’i, yeniden tasarım veya herhangi bir sert dahili olmadan üçüncü nesil SE ahizesiyle aynı zaman çizelgesini takip edebilir. yükseltmeler.

Bu teori, isimsiz bir “önde gelen Asya taşıyıcısının” “perde arkası hazırlık çalışması” tarafından destekleniyor gibi görünüyor. Bu operatör, konuştuğumuz gibi, iki ürünün ürün web sayfalarını hazırlayarak iPhone SE 3 ve iPad Air 5’e eşit derecede önem veriyor gibi görünüyor.

Bu, belirli bir cihazın (veya iki) yakında geleceğini teyit eden Apple’ın kendisine ulaşabileceğimiz kadar yakın, söz konusu “önde gelen taşıyıcı”, şüphesiz böyle zamanlarda dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon satıcısı ile iletişim halindedir.

Aynı eski tasarımlar, aynı eski fiyatlar?

Çok heyecanlanmadan önce, bu operatörün “test” sayfalarında şu anda kullanılan resimlerin 2022 iPhone SE ve iPad Air’i tasvir etmek için tasarlandığını bilmenin bir yolu yok.

Aslında, sıkı Apple hayranları muhtemelen bunları mevcut iPhone SE ve iPad Air nesilleri için resmi tanıtım materyali olarak tanıyacaktır. Ancak çizimler, dıştan öncekilerle aynı görünmesi beklenen iki cihazın sonraki sürümlerini de gösterebilir.

İçerisi açıkçası işlerin ilginçleştiği yerdir, hem de iPhone SE 3 ve iPad Air 5, iPhone 13 ailesiyle aynı ışık hızında A15 işlemciye sahip olacak.

Ne yazık ki, iPhone SE’nin (2022) 2020 öncülüne kıyasla masaya getirmesi beklenen tek iyileştirmeler ve 5G hızları, bu da 399 $ taban fiyatının neden değişmediğini açıklıyor.

Bu arada iPad Air (2022), en azından 2020 baskısının öne bakan kamerasını A14 Bionic çip dışında yükseltecek ve bu da tabletin göreli satın alınabilirliğini etkilememelidir. 5G özellikli bir varyantı seçmeyi planlamıyorsanız, bu durumda, 4G LTE hızlarına sahip hücresel özellikli bir iPad Air için şu anda ücretlendirilen 729 dolardan biraz daha fazlasını ödemeyi bekleyebilirsiniz.telefon-1

Bir cevap yazın