Birçok mem gibi, Big Chungus’un da uzun ve karmaşık bir arka planı var. Bununla birlikte, 1941 Merrie Melodies görsel şakasından internet heyecanına yolculuğu bizi zamanda bu ana getirdi: Artık Doom Eternal’da Big Chungus ile savaşabilirsiniz. Kanlı FPS oyunu için bir mod, devasa Mancubus iblisini yuvarlak Bugs Bunny ile değiştirir, ancak bu sefer av tüfeği olan adamın üstün olacağını düşünüyoruz.

Moderatör SamPT, Mancubus için bir tür dış görünüm gibi çalışan bir Big Chungus modeli yarattı. Warner Bros. versiyonundan biraz farklı: Bu Chungus, tartışılmaz derecede büyük olsa da, Big Chungus’un oldukça kaslı kollarına monte edilmiş, eşleşen plazma fırlatıcı çiftine güç sağlayan bir sırt çantası implantına sahiptir.

SamPT’nin işaret ettiği birkaç sorun var: Big Chungus’un kulakları ve alnının bir kısmı isabet algılamaya sahip değil ve bu nedenle silah sesinden etkilenmez, bu nedenle yaratık tarafından yaklaşıldığında daha fazla merkezi kütleye nişan almak isteyeceksiniz. İkincisi ve SamPT’nin bunu en iyi şekilde ortaya koyduğuna inanıyorum: “Glory kills berbat görünüyor. Gerçekten düzeltilemez, üzgünüm.” Evet, hayal edebiliriz.

Doom Eternal’da Big Chungus şöyle görünüyor:

Hepsine bakın – garip bir şekilde tehditkar.

Kıyamet Ebedi Kıyamet Ebedi Kıyamet Ebedi Mütevazı Mağaza 39,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Başlamak Nexus Modları Big Chungus Mancubus modunu indirmek için. adresine gitmeniz gerekecek. Doom 2016+ Modlama Anlaşmazlığı yüklemek için EternalModInjector’ın son sürümünü (19 Şubat 2022 veya sonrası) indirmek için.oyun-2

Bir cevap yazın