Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Vivo’nun amiral gemisi NEX serisini bırakacağına ve bunun yerine X Note serisinde (normal ekranlı) ve X Fold’da (katlanabilir modeller) amiral gemilerini piyasaya süreceği söylentileri vardı. Bu veriler şimdi Vivo Başkan Yardımcısı ve CEO Jia Jingdong tarafından onaylandı. Doğru, ona göre NEX serisi unutulmuyor, X serisi ile birleşiyor.Ayrıca X serisinin bir parçası olarak katlanabilir akıllı telefonların piyasaya sürüleceğini ima etti: “Daha fazla yenilik ve sürpriz olacak. biçim ve içerik.”


Vivo X Fold konsept görseli

Bununla neredeyse aynı anda, Web’de olası bir Vivo X Fold’un olası bir özellik listesi ortaya çıktı. Cihaza, 120 Hz kare hızında Full HD + çözünürlüğe sahip 6,5 inç diyagonal ve aynı kare hızı 120 Hz ile QHD + çözünürlüğe sahip dahili katlanır 8 inç ekran atanmıştır. Donanım platformu, SoC Snapdragon 8 Gen 1’i temel alacak.

8 inç 3K ekran, Snapdragon 8 Gen 1, periskop modülü ve telefoto lens, 80W.  Katlanır akıllı telefon Vivo X Fold'un olası özellikleri

Ana kamera ilginç olacak. Ana sensörün çözünürlüğü 50 megapiksel, ultra geniş açılı merceğe bağlanan sensör ise 48 megapiksel olacak. Ayrıca 12 megapiksel sensörlü bir modül ve 2x zoom (aka portre lensi) olan bir telefoto lens ve 5x optik zoom ve 8 megapiksel sensörlü bir periskop modülü olacak.

İki bellek yapılandırmasından bahsediyoruz: 8/256 GB ve 12/512 GB. Pil kapasitesi 4600 mAh, kablolu şarj gücü – 80 watt olacaktır. 50W kablosuz şarj da vaat ediliyor. Ne yazık ki, Vivi X Fold ne zaman piyasaya sürüleceği bildirilmedi, ancak Oppo analogunun daha ünlü Huawei ve Samsung katlanır akıllı telefonlarının fonunda bile sadece bir hit olduğu ortaya çıktı, bu yüzden Oppo’nun hitini serbest bırakma şansı var .genel-22

Bir cevap yazın