James Cameron, Alita etkinliğinde hayranlara beşlik çakıyor.

James Cameron, 2019’da beşlik çakıyor.
Fotoğraf: Lintao Zhang/Getty Images (Getty Resimleri)

Her yerde hayranlar olarak endişeyle, endişeyle ve merakla James Cameron’ın fragmanını bekleyin avatar 2, bir sonraki en iyi şeye sahibiz. Bir çeşit. Bunun için bir römork Cameron’ın yeni kitabı, Teknik Kara. Ve bunu hemen topal olarak yazmadan önce, sana ne olduğunu söyleyelim Teknik Kara bu mu‘Cameron’un çocukluğuna uzanan sanatının yaklaşık 400 sayfalık ciltli koleksiyonu. İçinde, yaratıcı ve profesyonel gelişimini, yol boyunca duraklarla neredeyse doğrudan bir çizgide takip edebilirsiniz. Terminatör, Terminatör 2: Kıyamet GünüTitanik, Uzaylılar, Uçurum, ve tabi ki, avatar.

Bu gerçekten harika bir kitap ve bize inanmıyorsanız, bu özel fragmanda Cameron’ın size kendisinin anlatmasına izin verin:

Orada da görebileceğiniz gibi, bu kitapta her şeyden biraz var. Hatta bazı konsept sanatı var onun yapılmamış olanından Örümcek Adam film (bu yazı için almaya çalıştık ancak yayınlanmaya müsait olmadığı söylendi). Bunun yerine, size sadece Cameron’ın gelişimi hakkında değil, kitaptaki harika şeyler hakkında da iyi bir fikir veren birkaç yeni, özel sayfamız var.

İlk olarak, nasıl yapıldığını gösteren bu iki sayfa Cameron, küçük bir çocukken her türlü canavarı, uzaylıyı ve yaratığı çiziyor. Hemen popüler kültüre olan sevgi ve saygının yanı sıra yeteneği de görüyorsunuz.

Yeni James Cameron Fragman Uyarısı! başlıklı makalenin resmi!  (Kitabı için ama yine de çok havalı)

resim: Insight Sürümleri

kitap denir Teknik Kara rağmen, ve orada ikisinden de çok var. Hem kendi filmleri hem de diğer film yapımcılarının filmleri için yaptığı tüm karanlık, gizemli görüntüler için “Noir”. Ve Cameron’ın kendi tasarladığı tüm harika teknolojiler için “teknoloji”. Kişisel favorimiz? 1986 başyapıtından kusursuz Pulse Rifle’ın bu erken yorumu, uzaylılar.

Yeni James Cameron Fragman Uyarısı! başlıklı makalenin resmi!  (Kitabı için ama yine de çok havalı)

resim: Insight Sürümleri

Kitabı çevirdiğinizde, beyaz perdeye asla çıkmamış birçok tasarım, yaratık, teknoloji ve dünya görüyorsunuz. Ama o şeyler ne yaptı yapmak, Cameron’ın kendi dünyasına ilham vermek ve onu etkilemektir. avatar. Hayatı boyunca yaptığı tasarım çalışmalarının bütününe bakıldığında, avatar çok daha net hale geliyor. Sonunda, hiçbir şeye kayıtsız kalan bu boş tuvale sahip olur. Fizik, gerçeklik, hikaye, hiçbir şey için değil. avatar Cameron’ın tüm fikirlerinin sonunda hayata geçirilebileceği oyun alanı.

Yeni James Cameron Fragman Uyarısı! başlıklı makalenin resmi!  (Kitabı için ama yine de çok havalı)

resim: Insight Sürümleri

eğer ilgileniyorsan Teknik Kara, bir kopyasını buradan alabilirsiniz. Bu arada, aşağıda bize en sevdiğiniz James Cameron filminden bahsedin.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın