Lexi’nin oyununun son perdesi ve 2. sezon

Neredeyse her şey bitti ve yıkıcı bir etkisi var. Lexi Howard’ın dikkatleri üzerine çekmesinin ardından, oyunu ‘Bizim Hayatımız’ için perdeler kapanıyor. Artık küçümsenmiş bir Cassie savaş yolundayken, Ashtray ve Fez kendilerini Custer ile birlikte polisler için muhbir olarak çalışırken bulurlar. Sezon, katartik doruk noktasına ulaşırken, Euphoria 2. sezon 8. bölüm online olarak buradan izlenebilir ve şu anda bulunduğunuz yerde final yayınlanabilir.

Euphoria 2. sezon 7. bölüm spoiler gelecek

EUPHORİA 2. SEZON 8. BÖLÜM ONLİNE İZLE

Euphoria 2. sezonunun ‘Tüm Hayatım, Kalbim Adlandıramadığım Bir Şeyi Özledi’ başlıklı son bölümü, muhtemelen kaldığımız yerden devam edecek ve yakın zamanda terk edilen Cassie, kız kardeşinin oyunundan sonra Lexi’ye yatmaya hazırlanıyor. Nate’in ondan ayrılmasına neden oldu.

Asla dramanın dışında bırakılmayacak olan Maddy nihayet sahnede, görünüşe göre Lexi’nin ‘Bizim Hayatımız’ performansının ortasında, East Highland’ın geri kalanının halk kavgasına tanıklık edip filme aldığı sahnede pençelerini Cassie’ye sokar.

Hayranlar ayrıca Fez’e tam olarak ne olduğunu ve daha da önemlisi, o ve Lexi’nin sonunda anlarını yakalayıp yakalayamayacağı konusunda istekli olacaklar.

Fez ve Ashtray’i Mouse’un cinayeti için tutuklamak için polislerle birlikte çalışan Custer ile evde kapana kısılan 2. sezon, bir Yunan trajedisinin tüm unsurlarını içeriyor, ancak bu sezonda alt tonlar gerçekten yıkıcı bir finali ima ediyor.

Dramatik final yayını için Euphoria 2. sezon 8. bölüm çevrimiçi nerede izleyeceğinizi bildiğinizden emin olun.

Euphoria 2. sezon 8. bölüm ABD’de çevrimiçi olarak nerede izlenir?

Euphoria’nın ikinci sezonunun “All My Life, My Heart Has Wanted for a Thing I Cannot Name Cannot” başlıklı 8. bölümü, 27 Şubat Pazar günü saat 21.00’de ET/PT’de HBO’da yayınlandı ve çoğu kablo paketinde yer aldı.

Kordon kesiciler, Euphoria 2. sezon 8. bölüm yayın hizmetini HBO Max üzerinden şimdi izleyebilecekler .

Halihazırda bir HBO Max abonesi değilseniz ve hizmeti merak ediyorsanız, bilmeniz gereken ilk şey iki HBO Max fiyat noktası olduğudur.

Reklamlı planı için ayda 9,99 ABD doları ödeyin veya çevrimdışı akış ve 4K HDR’de izleme olanağı sunan reklamsız planı için ayda 14,99 ABD dolarına yükseltin. Alternatif olarak, yılda 99,99 ABD Doları/149,99 ABD Doları karşılığında bir yıl için önceden tasarruf edebilir ve ödeme yapabilirsiniz .

HBO Max’te başka ne izleyebilirsiniz?

Euphoria’nın yanı sıra HBO Max, And Just Like That , Sex and the City , Succession , Girls, Mare of Easttown, The Matrix Resurrections ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en iyi eğlencelerden oluşan devasa bir kütüphaneye erişim sağlıyor.

7 günlük HBO Max ücretsiz denemesi uzun zaman önce durduruldu. Ancak, mevcut bir HBO Now abonesiyseniz veya kablo sağlayıcınız aracılığıyla HBO için ödeme yapıyorsanız, aslında hiçbir ek ücret ödemeden HBO Max hakkınız olabilir.

HBO Max ile uyumlu cihazlar arasında iPhone ve Android cihazlar, Apple ve Samsung TV’ler, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları, Chromecast ve Chromebook’lar ve dizüstü bilgisayarlar ve PC’ler bulunur. Roku ve Amazon Fire Stick’te HBO Max de mevcuttur.

Euphoria 2. sezon 8. bölüm İngiltere’de çevrimiçi olarak nerede izlenir?

Euphoria 2. sezon 8. bölüm fragmanını Crave’den izleyebilirsiniz . Yeni bölüm 27 Şubat Pazar günü yayın hizmetine indi.

Ayda 19,99 ABD Doları karşılığında Crave Total veya ayda 9,99 ABD Doları karşılığında Crave Mobile için daha az eşzamanlı akış ve çevrimdışı görüntüleme arasında seçim yapmanız gerekir. İlk olarak, Crave’in yalnızca yeni abonelere sunulan 7 günlük ÜCRETSİZ denemesinin keyfini çıkarabilirsiniz .

Crave, klasik HBO dizileri, isteğe bağlı filmler, The Gloaming, Dexter ve 30 Rock gibi bağımlılık yapan TV şovları dahil olmak üzere orijinal Crave ve Showtime içeriğinin yanı sıra Euphoria ve the Sex and the City gibi en yeni HBO Max yayınlarını sunar. -up, Ve Aynen Böyle .

Euphoria 2. sezon 8. bölüm çevrimiçi olarak Avustralya’da ÜCRETSİZ nerede izlenir

Euphoria 2. sezon 8. bölüm çevrimiçi olarak Avustralya’da ÜCRETSİZ nerede izlenirEuphoria 2. sezonunun bir sonraki bölümü, ABD’de yayınlandığı sırada Avustralya’ya geldi. Bu, 8. bölümün 28 Şubat Pazartesi günü saat 12 : 00’de AEDT’de Binge’ye düştüğü anlamına geliyor .

Ayda sadece 10 AU$’dan başlayan Binge, çok cazip fiyatlara sahiptir ve yeni müşteriler 14 günlük ÜCRETSİZ deneme hakkına sahiptir .

Temel plan, SD kalitesinde tek bir akış sağlar veya ek akışlar ve daha iyi video kalitesi için Standart ve Premium planlara yükseltin.

Ayrıca Foxtel ve daha çok kablo benzeri bir deneyim sunan yayın hizmeti Foxtel Now da var. 70’den fazla kanala ve 10 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahip olan Foxtel Now Essentials Base paketini ayda yalnızca 25 ABD Doları karşılığında edinin.

Abone olduğunuzda 10.000 saatlik içeriğe erişim elde edeceksiniz: Keeping Up with the Kardashians, Big Little Lies, Modern Family, Mayans ve Gossip Girl dahil gerçeklik şovları, dramalar, komediler ve belgeseller. Ayrıca 800’den fazla film ve HBO, FX ve Warner Bros.

Bir cevap yazın