Lenovo, Mobile World Congress 2022’de aralarında Lenovo IdeaPad Duet 3 Chromebook’un da bulunduğu birkaç bilgisayarı duyurdu. Bu, geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen IdeaPad Duet 5 Chromebook’un daha küçük bir sürümüdür. En son model daha küçük bir LCD ekrana (eski modelde OLED ekrana sahipti), dört yerine iki stereo hoparlöre ve aynı pil ve platforma rağmen daha az pil ömrüne sahip.

Lenovo, IdeaPad Duet 3 Chromebook’un orijinal IdeaPad Duet Chromebook’un halefi olduğunu söylüyor. Neredeyse tüm Lenovo tabletlerinde bulunan iki tonlu bir kaplamaya sahiptir. Yalnızca 7,9 mm kalınlığındadır ve Fırtına Grisi ve Sisli Mavi olmak üzere iki renkte mevcuttur.Selefinde olduğu gibi, yeni tablet bir kapaklı kasa ve çıkarılabilir klavye ile birlikte geliyor. Bazı pazarlarda, aynı zamanda bir ekran kalemi ile birlikte gelirken, diğerlerinde müşterilerin bunu ayrıca satın alması gerekir.

Chromebook, 5:3 en boy oranına sahip 11 inç 2K çözünürlüklü LCD panel, Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 tek çipli sistem, 4/8 GB LPDDR4x RAM ve 64/128/256 eMMC flash bellek aldı.

2K ekran, Snapdragon 7c Gen 2, ekran kalemi ve hızlı şarj.  Lenovo IdeaPad Duet 3 Chromebook tanıtıldı

Chrome OS’de çalışır. Çıkarılabilir modül, çift bantlı Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, çift USB 3.0 Gen 1 (Tip-C) ve resmi klavye aksesuarı için yaylı konektör gibi birden çok bağlantı seçeneği sunar. Chromebook ayrıca iki stereo hoparlör, 8 megapiksel kamera, 5 megapiksel ön kamera, 12 saate kadar pil ömrü ve 45W hızlı şarj aldı.

2K ekran, Snapdragon 7c Gen 2, ekran kalemi ve hızlı şarj.  Lenovo IdeaPad Duet 3 Chromebook tanıtıldı

Fiyatı 349 euro, satışlar mayıs ayında başlayacak.genel-22

Bir cevap yazın