Elon Musk, Tesla araçlarında çalışan PC’nin Steam oyun kitaplığını elde etmek için geliştirme çalışmasının olduğunu iddia etti. devam etmekte. İçinde CD Projekt Red’e tweet atılan yanıt resmi Cyberpunk 2077 hesabı ve IGN’den Ryan McCaffrey, Musk, Tesla’nın Steam oyunlarını yalnızca tek seferlik oyunları desteklemek yerine genel olarak araç sahiplerinin kullanımına sunmak için çalıştığını söyledi. Bu destek seviyesi, Steam Deck’in vaadiyle neredeyse orada – başka bir deyişle, herhangi bir Steam oyunu desteklenmiyorsa, bu bir hata olarak kabul edilecektir.

Daha fazla gör

Twitter’da devam eden bir espride birisi Cybertruck garantisinde bir Cyberpunk olup olmadığını sordu. Musk basitçe “%100” yanıtını verdi. Elon Musk daha önce kullanıcıların Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3’ü yenilenen araç içi eğlence sisteminde oynayabileceğini belirtmişti, bu yüzden bugünkü Tweet’ten önce bu kadar çok şey biliniyordu. Ancak, PC Steam kitaplığının tam gamıyla daha geniş uyumluluk hedefi bugünün büyük haberi.

Tesla Cybertruck, 2023’ten itibaren müşterilere sunulacak. (İmaj kredisi: Tesla)

2012’de ilk Model S premium elektrikli sedan piyasaya sürüldüğünde Tesla, araç içi bilgi-eğlence olanaklarıyla sınırları zorladı. Bununla birlikte, Tesla’nın Intel Atom çiplerini çalıştıran sistemlerden geçmesiyle bu büyük ekranların eğlence potansiyeli önemli bir artış gösteriyor. güçlü çok çekirdekli CPU’ları ve GPU’ları kullanan AMD’nin modern Ryzen APU’larına. Yeni Yılda bildirdiğimiz gibi, yeni AMD işlemcili araçlar üretim hattından çıkmaya başladı bile.genel-21

Bir cevap yazın