göre Gartner’ın raporu, uyumluluk liderlerinin yaklaşık %75’i, son birkaç yılda veri gizliliği ve korumasına ilişkin ek incelemelere ve yeni eklenen düzenlemelere rağmen, program sonuçlarını etkili bir şekilde çalıştırma ve raporlama konusunda hala güvenlerinin olmadığını söylüyor. San Francisco merkezli başlangıç fıkralar işletmeler için özelleştirilmiş uyumluluk hizmetleri sağlamak için bir uyumluluk işletim sistemi platformu geliştirdi.

“ [compliance] kullanılabilir araçlar [users] anekdotların kurucu ortağı ve CEO’su Yair Kuznitsov, “şimdi temel gereksinimleri karşılamak ve denetimleri geçmek için esasen şablonlar, büyümeyi kolaylaştırmak veya engellemek için gereken ölçeklenebilirlik ve özelleştirme yolunda çok az şey sunuyor” dedi. Silolara ayrılmış süreçleri parçalayarak, modası geçmiş manuel faaliyetleri otomasyonla değiştirerek ve uyumluluk durumunun her zaman izlenebileceği ve anlaşılabileceği temel bir yapı oluşturarak, uyumluluğu bir yükten büyüme ve genişleme için bir itici güç haline getiriyoruz.”

Bugün, fıkralar Uyumluluk işletim sistemi platformu için özellikle hızla büyüyen müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yeni uygulamalar geliştirmek üzere A Serisi turda 25 milyon dolar topladığını duyurdu.

Finansman haberleri, Şubat 2021’de 5 milyon dolarlık tohum finansmanı sağladıktan sonra halka arz sonrası ticari müşterilerindeki %175’lik artışın hemen ardından geldi. Girişimin, Similarweb, Riskified, Fiverr, Unity ve daha fazlasıyla ticari anlaşmaları vardı.

Başlangıç, yalnızca 2021’de kimlik sağlayıcılar, güvenlik araçları, işbirliği yazılımı, biletleme ve bulut altyapıları platformlarıyla 70 entegrasyon ekledi.

Anecdotes, tümü siber güvenlik geçmişine sahip ve veri tabanlı uyumluluk hakkında bilgi sahibi olan Kuznitsov, CPO Roi Amior ve Ar-Ge Başkan Yardımcısı Eitan Adler tarafından 2020 yılında kuruldu.

Anekdotlar, AWS, Snowflake, Cloudflare, GitHub, Datadog ve diğerlerinden sürekli olarak veri topladığını ve haritaladığını söylüyor. Daha sonra veriler, denetim yönetimi, risk analizi, politikalar ve müşteri kanıtı gibi uyumluluk ihtiyaçları için çeşitli uygulamaları güçlendirmek için kullanılır. Şirketler, özelleştirilmiş kontrolleri ve çerçeveleri aracılığıyla iç ve dış denetimleri karşılayabilir ve uyumluluk programlarını kendi etkileyici büyümelerine göre eşzamanlı olarak ölçeklendirmek için görünürlük, esneklik ve veri destekli istihbarata sahip olabilir.

Anekdotların kurucuları (soldan sağa): CTO Eitan Adler, CEO Yair Kuznitsov, CPO Roi Amior. Resim Kredisi: fıkralar

A Serisi finansman, Vintage Investment Partners, Shasta Ventures, Glilot Capital Partners ve Aleph’in katılımıyla Red Dot Capital Partners tarafından yönetildi. Red Dot’tan Barak Salomon ve Atad Peled bu turun bir parçası olarak anekdotların yönetim kuruluna katılacak.

İsrail’de Ar-Ge ofisleri bulunan şirket, New York’ta yeni bir ofis açmayı ve dünya çapında işe alım yaparak ekibini 60’tan 120’ye çıkarmayı planlıyor.

“Bugün veri koruma ve mahremiyet konusunda doyumsuz bir iştah var. Yine de, uyumluluk liderlerinin çoğu, kritik altyapıları ve duruşları yönetmek için elektronik tablolar veya sıkıcı el emeği gibi temel ve modası geçmiş teknolojilere güveniyor, esasen süreçte bir elleri arkadan bağlıyken işlerini yapmaya bırakıldı, “diyor Red’in müdürü Atad Peled Nokta Sermaye Ortakları. “Yılda bir kez bir denetimden geçmek bir şeydir, ancak düzenli olarak süper karmaşık ve sürekli gelişen altyapılara sahip hızlı büyüyen şirketler için bunun ötesinde ihtiyaçların karşılanmasında büyük bir pazar boşluğu var. Bu nedenle anekdotlar ve uyumlu işletim sistemi sistemi çok kritik ve hızlı büyüme için doğrudan hazır.”

fıkralar

Anekdotlar OS. Resim Kredisi: fıkralargenel-24

Bir cevap yazın