Bir sonraki Minecraft: Java Sürümü güncellemesi 1.18.2 sürüm numarasının altına düşecek ve cila ve kararlılık, yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve ince ayarlar ve daha fazlasına odaklanan çok sayıda değişiklikle dolu bir yama güncellemesi olacak. Güncelleme tamamlanmak üzere ve her yerdeki Minecraft oyuncularına yayınlanmaya neredeyse hazır, ancak Mojang Studios, yayın öncesi özel anlık görüntüler aracılığıyla son dakika düzeltmelerini test ediyor.

Pazartesi günü, stüdyo Minecraft: Java Edition 1.18.2 Pre-Release 2’yi piyasaya sürmeye başladı ve bu, birkaç gün önce yayınlanan ilk yayın öncesi anlık görüntünün ardından geldi. Yeni anlık görüntü genel olarak anlaşılır bir şekilde küçüktür ve yalnızca daha büyük 1.18.2 yama güncellemesine dahil edilenlere göre bir avuç ek düzeltme içerir. Yayınlanmadan önce birkaç ince ayar daha görebiliriz, ancak 1.18.2 yama güncellemesi Minecraft oyuncuları için hemen köşede olmalı.

Tabii ki, 1.18.2 hâlihazırda yayınlanmış olan Caves and Cliffs Güncellemesi üzerine inşa edilmiştir. The Wild Update’te ne olacağıyla daha fazla ilgileniyorsanız, Mojang Studios kısa süre önce Deep Dark biome, Warden mob ve daha fazlası gibi yaklaşan özellikleri gösteren ilk deneysel anlık görüntüyü yayınladı.

Minecraft, Mojang Studios’un yamalar, içerik güncellemeleri ve aradaki her şeyle zaman içinde yaratımını geliştirmeye devam eden bağlılığı sayesinde, uzun zamandır şimdiye kadarki en iyi PC oyunlarından biri olmuştur.

için tam değişiklik günlüğü Minecraft: Java Sürümü 1.18.2 Ön Sürüm 2 içerir:

Teknik değişiklikler

  • Katma spline density işlev: kübik bir eğri kullanarak hemen hemen her işlevi ifade etmenize olanak tanıyan genel amaçlı yapı taşı

Sabit hatalar

  • Sekme tuşu kullanılarak “Telif Hakkı Mojang AB. Dağıtmayın” konusuna odaklanılamıyor
  • The Void biome’da kaleler üretilebilir
  • Ön ayarlar kullanılmadan süper düz dünyalar oluşturulamaz
  • Boş bir oluşturucu-ayarları dizisi, başlatılırken sunucuyu çökertiyor
  • Kale çeteleri kalelerin dışında ortaya çıkabilir

Bir oyun kataloğu

Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate

Tüm oyun ihtiyaçlarınız tek bir abonelikte

Xbox Game Pass Ultimate, tüm oyunlarda en iyi değer mi? Mümkün. Ultimate, Xbox Live Gold aboneliğinizi, Xbox konsolları için Xbox Game Pass ve Windows cihazları için PC Game Pass ve hareket halindeyken eğlence için Xbox Cloud Gaming’i bir araya getirir. Bu, tek bir aylık abonelik ücreti karşılığında her zaman daha fazla eklenen yüzlerce oyuna erişim anlamına gelir.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın