Kaynak, Realme GT Neo 3 akıllı telefonun yüksek kaliteli bir görüntüsünü ve olası özelliklerinin bir listesini yayınladı.Bu modelin yılın ortalarında çıkması bekleniyor, ancak şimdi arka panelinin performansını değerlendirebilirsiniz. Modern akıllı telefonlar, aslında, sadece bu konuda farklılık gösterir.Tanınmış muhbir Steve Hemmerstoffer tarafından sunulan render, üç modüllü kısa ve öz bir ana kamera ünitesini gösteriyor. Üzerindeki yazı, ana sensörün çözünürlüğünün 50 megapiksel olacağını ve optik stabilizasyon sistemine sahip olacağını söylüyor. Diğer iki sensörün çözünürlüğünün ise 8 ve 2 megapiksel olması bekleniyor.

Realme GT Neo 3, 6.62 inç AMOLED ekran, Snapdragon 888 tek çipli sistem, 8-12 GB RAM ve 256 GB’a kadar flash bellek ile kredilendirildi. Pil kapasitesi 5000 mAh olacak ve işletim sistemi olarak Androi 12 görev yapacak.Kaynak ayrıca akıllı telefonun boyutlarından (158,5 x 73,3 x 8,4 mm) bahsediyor ve temel sürümün maliyeti 340 dolar. Realme GT Neo 3’ün galasının Temmuz ayında yapılması bekleniyor.

Steve Hemmerstoffer, birçoğu sızıntıları daha sonra tamamen doğrulanan güvenilir bir içeriden. Özellikle Samsung Galaxy S21, Sony Xperia XZ4, Google Pixel 4 XL, Huawei Mate 40 Pro, Sony Xperia 10 III modellerinde durum böyleydi. Bugün ayrıca OnePlus’ın ilk kablosuz kulaklıklarının görüntülerini de yayınladı.genel-22

Bir cevap yazın