ZTE Nubia, Red Magic 7 serisi olarak adlandırılan oyun segmenti için yeni akıllı telefonlar tanıttı Şimdi şirket, Nubia Z40 serisinin yeni “normal” amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, çevrelerindeki hype’ı sürdürmek için sürekli olarak akıllı telefonlarla dalga geçiyor. Gerçekten etkileyici amiral gemisi akıllı telefonlar olacaklar, ancak Nubia Z40 Pro kesinlikle rekabete ayak uyduruyor.

ZTE bugün Nubia Z40 Pro’nun şirketin ilk MyOS 12 kaplaması olacağını doğruladı ve Android 12 tabanlı ZTE akıllı telefonlarında da bulunacak.

MyOS 12, yeni bir kullanıcı arayüzü, animasyonlar ve geliştirilmiş güvenlik alacak. Weibo teaser gönderisinde şu anda yeni özellikler olarak yalnızca “Kişiselleştirilmiş Masaüstü + Tırmanıcı Kilit Ekranı + Lingxi Hareket Motoru + Gizlilik Koruması”ndan bahsediliyor.Nubia Z40 Pro’nun sunumu 25 Şubat’ta yapılacak. Şirket tarafından yayınlanan ikinci bir teaser, MyOS 12’yi “tam ekranda bir atılım” olarak adlandırıyor.

Nubia Z40 Pro, Snapdragon 8 Gen 1 tek çipli sistem ve 35 mm f/1.6 lensli 1/1.3 inç optik Sony IMX787 görüntü sensörü ile donatılacak. Ek olarak, kamera optik görüntü sabitleme ve çok yönlü otomatik odaklama alacak. Kamera, önceki modele kıyasla görüntü bozulmasını %35 azaltacak, %80 daha fazla ışık toplayacak ve görüntü netliğini %78 artıracaktır.genel-22

Bir cevap yazın