Warstride Challenges, geliştiricinin Doom, Trackmania ve Super Meat Boy arasında kasıtlı bir geçiş olarak tanımladığı platform ve yarış unsurlarına sahip yeni bir FPS oyunudur. Kulağa çok çılgınca geldiğini mi düşünüyorsun? Pazartesi günü kendiniz öğrenebileceksiniz.

İblis öldüren FPS ile hızlı düşünen platform oyunu ve yoğun yarış oyununun bu kombinasyonunun bu yıl Steam Erken Erişim’de çıkması planlanıyor. Warcry Challenges olarak karşılaşmış olabilirsiniz, ancak geliştirici Dream Powered Games son zamanlarda yeniden markalaşmaya karar verdi yani aynı isimli Warhammer serisi ile herhangi bir karışıklık olmayacaktı.

Geliştirici, yeniden düzenlenen Warstride Challenges’ın ilk halka açık demosunun 21 Şubat Pazartesi günü Steam Next Fest’in bir parçası olarak mevcut olacağını açıkladı. Bu, oyunun sekiz benzersiz seviyedeki 180’den fazla mücadelesinden 10’unu içerecek ve eşzamansız çok oyunculu oyuncular daha iyi zamanlar için birbirleriyle rekabet edecek. Dream Powered, demonun meydan okuyucu haritasında en iyi zamanı yazanlara ödüller bile vaat ediyor.

Warstride Challenges’ın nasıl oynayacağı konusunda hala kafası karışık olanlar için aşağıda bir oynanışa genel bakış videosu var. Esasen, yol boyunca ateş etmek için ek iblisler ve bir Doom Eternal tarzı heavy metal müziği içeren birinci şahıs bir parkur yarış oyunudur. Super Meat Boy karşılaştırmasından endişe duyanlara gelince, Dream Powered “her FPS oyuncusu Warstride’ı bitirebilir – muhtemelen biraz terlerken”, ancak oyunda ustalaşmak daha zor olacak.

Steam Next Fest Pazartesi günü başlıyor ve 28 Şubat’a kadar devam edecek, burada Warstride Challenges ve “Frostpunk in space” şehir kurucusu Ixion dahil olmak üzere birçok yeni oyunu deneyebileceksiniz.oyun-2

Bir cevap yazın