Microsoft için bir güncelleme hazırlıyor e-posta hizmeti Kullanıcıların önemli bir toplantı öncesinde boş yer kalmamasını sağlamaya yardımcı olacak Outlook.

ikiye göre yeni girişler içinde Microsoft 365 ürün yol haritası, iOS ve Android için Outlook kullanıcıları, yakında toplantı odalarına göz atma ve rezervasyon yapma olanağından yararlanacak. iş telefonları.

“Yer ayırtmanız mı gerekiyor? Outlook Mobile, geçişinizi yapmak için burada karma çalışma Daha kolay. İş arkadaşlarınızla işbirliği yapmanız gerektiğinde konferans odaları arayın ve rezervasyon yapın veya odaklanmak için biraz zamana ihtiyacınız olduğunda bir çalışma alanı ayırtın,” diye yazdı Microsoft.

Yeni oda bulma özelliği şu anda her iki büyük mobil platformda da geliştirme aşamasındadır, ancak Mart ayının sonuna kadar tüm kullanıcılara sunulmalıdır.

Microsoft Outlook güncellemesi

Pek çok işçi, en azından yarı zamanlı olarak ofise dönmeye başladığından, işletmelerin çözmesi gereken bir dizi sorun olması kaçınılmazdır.

bir dizi işbirliği yazılımı satıcılar, katılımcılar ev ve ofis arasında bölündüğünde toplantıların adil kalmasını sağlamanın zorluklarından bahsediyor. Diğerleri, çalışma ortamları ne olursa olsun, çalışanları güvenli ve üretken kalmaları için ihtiyaç duydukları araçlarla donatmakla ilgileniyor.

Outlook için en son güncellemesiyle Microsoft, daha pratik bir konuya odaklanıyor: oda rezervasyonları. Bugüne kadar, Outlook kullanıcılarının masaüstü uygulamasını veya şirketleri tarafından uygulanan başka bir alternatif sistemi kullanarak uygun toplantı odalarını aramaları gerekiyordu.

Ancak en son güncelleme yürürlüğe girdiğinde, kullanıcılara hareket halindeyken oda rezervasyonlarını yönetme özgürlüğü verilecek. Bu, örneğin birisinin ofise giderken veya öğle yemeğinde dışarıdayken son dakika rezervasyonu yapması gerektiğinde faydalı olabilir.

Son aylarda Microsoft, Outlook için hibrit çalışmayla ilgili bir dizi yeni özellik duyurdu. birinin çalışma yerini belirtmek toplantılar arasında daha net bir ayrım oluşturmak için günlük bazda ve takvimi renkle koordine edin.

Buradaki fikir, yeni oda bulma özelliğinin, son kullanıcılar için genel hibrit çalışma deneyimini geliştirmek için bu son güncellemelerle birleşeceğidir.genel-6

Bir cevap yazın