Batı bölgelerinde henüz piyasaya sürülen Lost Ark, Smilegate RPG ve Amazon Games’in MMORPG’si şimdiye kadar muazzam bir şekilde popüler oldu ve CS:GO ve Dota 2 gibi devlerin en yüksek oyuncu rekorlarını geçti. ve stüdyolar, tıkanıklığı hafifletmek için tamamen yeni bir Avrupa sunucu bölgesi de dahil olmak üzere, tıkanıklığı hafifletmek için daha fazlasını sunduklarını duyurdular. Şimdi, bunun için zemin hazırlamaya yardımcı olan ve Orta Avrupa’daki oyuncuların da önyükleme yapmasını engelleyen yeni bir yama geldi.

Geliştiriciler, yama notlarında, henüz yayına giren bugünün Kayıp Ark güncellemesinin “Avrupa’da sunucuları barındıracak yeni bir bölgenin ‘Avrupa Batısı’ adı altında temellerini uyguladığını” açıklıyor. Yeni bölge seçimi sekmesi, yama yayındayken oyun içinde görünecek olsa da, bu yeni sunucuların “oyunculara hemen sunulmayacağını” belirtmekte fayda var.

Notlar zamanlamaları detaylandırmadığından, tam olarak ne zaman dalmak için uygun olacakları belli değil. Ancak geliştiriciler bu haftanın başlarında yeni sunucu bölgesini duyurduklarında, oyunculara “canlı olana kadar 7/24 çalıştıklarını” garanti ettiler. Takımın şu ana kadar kaydettiği ilerleme göz önüne alındığında, çok yakında açılmalarını bekleyebiliriz gibi görünüyor.

Başka yerlerde, geliştiriciler, Orta Avrupa bölgesindeyken oyuncuların oyundan atılmasına neden olan bir hatayı düzelten bir değişiklik yaptı, bu yüzden umarım orada bulunanlarınız artık Arkesia’daki maceralarınızı rastgele, iyi, çizmeler. Vay canına.

Yamanın geri kalanı bir dizi farklı hata ve aksaklığı giderir ve örneğin “mağaza bağlantısı ve ürün envanteri sorunları” gibi bazı iyileştirmeler sunar. yakalayabilirsin tam yama notları o bağlantıda.

Lost Ark sunucu listesinin peşindeyseniz veya oyunda yeniyseniz ve bir Lost Ark başlangıç ​​kılavuzu kullanabiliyorsanız, nereye tıklayacağınızı biliyorsunuz. Ayrıca PvP ve PvE kılavuzları için size yardımcı olabilecek bazı kullanışlı Lost Ark PvP ve en iyi Lost Ark sınıflarımız da var.oyun-2

Bir cevap yazın