Stardew Valley, şehrin kapitalist tuzaklarından kaçmak için antika, yıpranmış bir çiftliğe yönelmekle ilgili sakin bir oyundur. O halde, birinin borsanın eziyetini doğrudan sizin sessiz arazinize gönderen bir mod yaratması doğaldır. Beklemek.

Dhamos’ Finansal Çağrı Merkezi modu devlet, yerel ve kripto gibi birkaç farklı hisse senedi satın almak için Zuzu City ile iletişime geçmenizi sağlar. Modu indirdikten sonra, Joja Mart’a gidin, istediğiniz hisse senedini seçin ve bir Hisse Senedi Çağrısı yapın. Bundan sonra tek yapmanız gereken yeni telefonunuzu yapıştırmak için güvenli bir yer bulmak ve stoklarınızla uğraşmak. Birkaç gün geçtikten sonra, karınızı alacaksınız. Ay’a!

Devlet hisse senetleri, hiçbir mali kayıp ihtimali olmaksızın %18 kar marjına sahip oldukları için en güvenli seçeneğinizdir. Spektrumun diğer ucunda ise kripto stoğu var. Dhamos bunu “parası olan ama daha çok para isteyenler” için bir seçenek olarak tanımlıyor. Bununla multi milyoner olman için %0.5 şansın var.

Dhamos’un da modun geleceği için planları var. Mod yapımcısı, daha fazla kâr için hisse senetlerinizi yeniden yatırmanıza izin verecek bir ikincil piyasa eklemek istiyor. Bundan “iyi ve kötü senaryoların çıkma olasılığı” diyorlar. Ayrıca, yüksek riskli ve kripto gibi gümüş kalitesinde hisse senetlerini tercih edilen işlemlerle uyumlu hale getirmenin bir yolunu ekleyecek olan ‘parlak sözleşmeler’ ekliyorlar.

Daha geniş Stardew Valley haberlerinde, yaratıcısı Eric’ ConcernedApe’ Barone, Haunted Chocolatier’in yanında başka bir yeni oyun üzerinde çalıştığını açıkladı. Endişelenmeyin, Stardew Valley’de “her zaman gelişmeye yer vardır” da dediği için daha fazla güncelleme alabiliriz.

Bu arada en iyi Stardew Valley modlarından daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2

Bir cevap yazın