Samsung Galaxy A23’ün geliştirilme aşamasında olduğu bildiriliyor. 4G özellikli akıllı telefonun bir Geekbench listesinde görüldüğü ve yakında piyasaya sürülebileceğini düşündürdüğü iddia edildi. Samsung Galaxy A23’ün 4 GB RAM ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 680 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Geekbench aracılığıyla toplanan bilgiler dışında akıllı telefon hakkında pek bir şey bilinmiyor. Bu haftanın başlarında, Samsung Galaxy A23 5G’nin görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Akıllı telefonun 4G versiyonunun da aynı tasarıma sahip olacağı tahmin ediliyor.

Bir Geekbench listeleme SM-A235F model numarasına sahip bir Samsung akıllı telefon için yakın zamanda benekli MySmartPrice tarafından. Rapor, listenin yaklaşmakta olan Samsung Galaxy A23 4G’ye ait olabileceğini tahmin ediyor. Liste, akıllı telefonun tek ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 383 ve 1.618 puan aldığını gösteriyor. Ayrıca, Samsung akıllı telefonun Qualcomm’dan isimsiz bir sekiz çekirdekli işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor. Rapor, işlemcinin muhtemelen Snapdragon 680 SoC olabileceğinden bahsediyor. İşlemci 4 GB RAM ile eşleştirilebilir ve akıllı telefon kutudan çıktığı gibi Android 12’yi başlatabilir.

Bu haftanın başlarında, Galaxy A23 5G’nin birkaç görüntüsü çevrimiçi olarak ortaya çıktı. 4G özellikli Samsung Galaxy A23’ün Samsung Galaxy A23 5G’ye benzer bir tasarıma sahip olacağı tahmin ediliyor. Görüntüler, dörtlü bir arka kamera kurulumuna ev sahipliği yapan bir kamera çıkıntısını gösteriyor. Ön tarafta, su damlası tarzı çentikli düz bir ekran, üç tarafında da kalın çerçeveler ve kalın bir çene ile gösteriliyor.

Görüntüler ayrıca sol sırtın yalnızca SIM tepsisini barındıracağını gösteriyor. Sağda, Samsung Galaxy A23 5G, güç düğmesi olarak ikiye katlanan bir parmak izi sensörünün yanı sıra ses seviyesi rocker’ı ile gösteriliyor. Akıllı telefonun alt kısmında 3,5 mm kulaklık girişi, USB Type-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarasının yer alacağı bildiriliyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8

Bir cevap yazın