Genshin Impact’ten Venti adlı 5 yıldızlı Anemo yay kullanıcısı, Ver’de görünen oyunun ilk promosyon karakteriydi. 1.0 dilek pankartı ”Kadehlerde Ballad.” Şanssız olan veya orijinal sancağının akışı sırasında ortalıkta olmayan oyuncular için, “ses işitme engelli ozanımız” oyunun Ver. 1.4. Venti, neşeli kılığının altında Anemo Archon olmanın yanı sıra, bir alt DPS veya destek benzersiz kalabalık kontrolü ile partinize.

Ver’deki Lantern Rite’ın ikinci yılının hala tadını çıkardığımızı biliyoruz. 2.4. Ancak deneyimli Gezginler, Liyue’nin en büyük şenliğinin ardından Mondstadt’ın Windblume Festivali’nin geldiğini bilirler. MiHoYo’nun güncellemeleri geçen yılkilerle tutarlı olacaksa, Venti’nin yeni bir yeniden çalışması hemen köşede olabilir. Bu, Primogem’lerini ve İç içe Kaderlerini biriktiren Venti isteyenler için kesinlikle kutlanacak bir şey!

Bununla, yeniden çalışmasını sabırla bekleyen oyuncular için en iyi Genshin Impact Venti yapısını hazırladık! İster F2P ister sadık bir “balina” olun, Anemo Archon’un oyun tarzları, en iyi silahları ve en iyi eserleri için okumaya devam edin!

Yeteneklerin ve Oyun Tarzlarının Dağılımı

  Venti Elemental Beceri (Tap)
Genshin Impact Venti’nin Elemental Becerisi (Tap)
Venti Elemental Beceri (Basılı tutun)Venti Elemental Beceri (Basılı tutun)
Genshin Impact Venti’nin Elemental Becerisi (Basılı tutun)

Archon’un beceri seti en iyi Burst Support ve Sub-DPS olarak çalışır. Anemo’yu kullandığı göz önüne alındığında, Pyro, Hydro, Cryo veya Electro’yu kullanan karakterlere mükemmel bir destek görevi görür. Bu eşleştirme, düşmanlara sürekli Elemental HSR verebilen oyun içi Elemental Absorpsiyon mekaniğini en üst düzeye çıkarır.

Venti’nin Elemental Becerisi, gökyüzüne doğru sone, iki benzersiz sürümü vardır. E Becerisine dokunmak veya basmak, bir Rüzgar Alanı çağırarak rakiplerin bulunduğu yerde AoE Anemo HSR’ı verir. Bu, havadaki tepeler ve samakurlar gibi küçük düşmanları bile fırlatabilir.

Öte yandan, E Yeteneğine sahip olmak Venti’nin bulunduğu yerde daha büyük bir Rüzgar Alanı çağıracaktır. Yakındaki rakipler, Venti havada süzülürken AoE Anemo HSR’ı da verecek. 1. Yükseliş Pasifinden itibaren, bu yeteneği tutmak aynı zamanda 20 saniyelik bir yukarı akım yaratacaktır.

Dalma saldırıları için geçici bir Xiao’ya sahip olmak istiyorsanız, Venti’nin E SKill’inden gelen yukarı akım oldukça faydalıdır. Ayrıca bununla tırmanmaktan biraz dayanıklılık kazanabilirsiniz. Bu yetenek, partinize hem savaş hem de keşif için hareketlilik sağlar.

Venti Element PatlamasıVenti Element Patlaması
Genshin Impact Venti’nin Element Patlaması

Barbatos enkarnesinin Elemental Burst’u, Wind’in Grand Ode’u, bir Stormeye veya vakum alanı çağıracak. Bu yetenek, 8 saniye boyunca Anemo HSR’ı verirken küçük rakipleri emer ve havada asılı bırakır. Elemental Absorpsiyon, Stormeye Anemo olmayan bir elementle temas ettiğinde burada meydana gelebilir. Bu, bir düşmandan, parti karakterinden ya da doğal elemental statüye sahip bir ortamdan olabilir. Bazı nedenlerden dolayı, Xiangling’in Guoba’sı ve Amber’in Baron Tavşanı, bir Elemental Soğurma başlatabilir.

Venti ile bir takım kompozisyonu çalıştırıyorsanız, bu basit saldırı dizisini deneyebilirsiniz.

  • Karakterinizin buff’larını kullanın (ATK, Elemental Mastery, Elemental DMG Bonus)
  • Düşmanların yakınında Venti’nin Patlamasını serbest bırakın. Rakipler geniş çapta dağılmışsa, hepsini aynı yöne çekmeye çalışın ve/veya Patlama’yı düşmanın merkez üssüne konumlandırın.
  • DPS karakterlerinizi değiştirin ve tepki vermek için Patlamalarını ve E Becerilerini kullanın.
  • Venti’ye geri dönün ve enerji toplamak için E Becerisini kullanın.

Silahlar

Genshin Darbe Silahları - Telsiz, Gökyüzüne Doğru Arp, Sonun Elegy'siGenshin Darbe Silahları - Telsiz, Gökyüzüne Doğru Arp, Sonun Elegy'si
The Stringless, Skyward Arp, Son için Elegy

Birçok oyuncu, özellikle Arıtma Derecesi 5’te 4 yıldızlı yay The Stringless’ın, Venti için şu açıdan en iyi silah olduğu konusunda hemfikirdir. tutarlı hasar çıktısı. Elemental Mastery alt özelliği, Elemental Absorpsiyon devreye girdiğinde Girdap ve diğerleri gibi elemental tepkiler vermede faydalıdır. Ayrıca, yayın Pasifinin sıfır koşulu vardır, bu nedenle güçlendirilmiş hasar vereceğinizden emin olabilirsiniz. Support veya DPS Venti bu güçlü silahtan faydalanacaktır.

Anemo Archon’u aşağıdakilerle donatmak istiyorsanız onun orijinal silahı, ardından Skyward Harp için Standart Banner’da şansınızı test edebilirsiniz. Venti’yi kullanıyorsanız bu idealdir. DPS Kritik Oranı alttatı ve Kritik DMG Pasifinden dolayı. Genel olarak, 5 yıldızlı bir silah olarak yüksek taban ATK’sı ile tonlarca hasar vereceksiniz.

için destek Venti, Elegy for the End promosyon yayını için dilek tutabilirsin. Energy Recharge (ER) alt özelliği, Venti’nin patlamasını spam yapmanıza izin verecektir. Ayrıca, Elemental Mastery’sini (EM) 60 arttırır ve 12 saniye boyunca yakındaki parti üyelerinin EM’sini 100 ve SDR’sini %20 arttırır.

Kalabalık kontrolü için Venti’s Stormeye güveniyorsanız, Sacrificial Bow veya Favonius Warbow’u da seçebilirsiniz. Hangisini kullanacağınızdan emin değilseniz, bu Xlice’den ayrıntılı silah kılavuzu size her bir yayın Venti için nasıl çalıştığını gösterecek.

eserler

Venti'nin Önerilen Eser Setleri, Ana İstatistikler ve Alt İstatistiklerVenti'nin Önerilen Eser Setleri, Ana İstatistikler ve Alt İstatistikler
Venti için Önerilen Eserler ve İstatistikler

Venti için en uygun eserler ve istatistikler, onu nasıl kullanacağınıza, sahip olduğu silaha ve içinde bulunduğu takım kompozisyonuna bağlı olarak değişir.

Klasik destek veya DPS yapısı, Girdap HSR’ını artıracak ve düşmanların Elemental RES’ini Girdap ile aşılanmış elemente indirecek olan 4 parçalı Viridescent Venerer setidir. 2 parçalı set ayrıca ona %15 Anemo HSR Bonusu verir.

Venti’yi bir DPS, ardından bir SDR artışı için 2 parçalı bir Gladiator’s Finale setini ve bir Anemo DMG artışı için başka bir 2 parçalı Viridescent Venerer setini donatmak idealdir. DPS olarak, kumlarınız, kadehiniz ve çemberiniz için sırasıyla ATK, Anemo HSR ve Crit Rate veya Crit HSR’ye öncelik verebilirsiniz.

Tam bir şişkinlik için patlama desteği, 4 parçalı bir Noblesse Oblige seti gitmenin yolu. Bu, Elemental Burst HSR’ını artıracak ve tüm parti üyelerinin ATK’sını geçici olarak güçlendirecektir. Bununla Venti’nin EM ve ER’sine öncelik vermeniz en iyisidir.

Çözüm

Tüm Venti meraklıları gibi, biz de Anemo Archon’un bir kez daha gelecek oyun güncellemeleri için hazır olacağını iddia ediyoruz. Genshin Impact’in ilk öne çıkan karakterini kim unutabilir ki? Venti, bilgi ve savaş açısından hepimizin ihtiyaç duyduğu Anemo kitle kontrol karakteridir!

Bu arada, neden mevcut promosyon karakterleri için diğer kılavuzlarımıza göz atmıyorsunuz? Geo Archon Zhongli ve resmi olmayan Cryo Archon Ganyu, sırasıyla zorlu bir kalkan ve güçlü bir DPS için en iyi bahisleriniz!

Venti’deki bu kılavuzu yararlı bulduğunuzu umarız ve onu üçüncü koşusunda çekme konusunda iyi şanslar! Bu makaleyi okuduğunuz için teşekkürler!oyun-5

Bir cevap yazın