Kaynak: Windows Merkezi

Dying Light 2’de rejeneratif sağlık yok. Bağışıklığınızı sıfırlamak için UV ışık kaynaklarını kullanabilseniz de, gerçek sağlığınız biraz yardım almadan düzelmez.

Uyumak veya kamp ateşi başında oturmak da dahil olmak üzere sağlığı yeniden kazanmanın farklı yöntemleri vardır. Ama keşfetmeye çıktığınızda, ilaca güvenmeniz gerekecek.

İlaçları satıcılardan satın alabilirsiniz, ancak onları dünyada da bulabilirsiniz. Ama gerçekten onları yapmak isteyeceksiniz ve bunun için doğru malzemelere ihtiyacınız var. Oyun size neye ihtiyacınız olduğunu söylese de, onları nerede bulacağınız konusunda fazla rehberlik sunmuyor. Ama ne arayacağınızı bildiğinizde, gerçekten çok kolay.

Dying Light 2’de ilaç yapmak için gerekenler

Ölen Işık 2Ölen Işık 2Kaynak: Windows Merkezi

Dying Light 2’de ilaç hazırlamak son derece kolaydır ve ilk hikaye sekansı sırasında bunun için planı alacaksınız.

Temel bir ilaç yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bal ve papatyadır. Bu kadar. Umarım Spike ile olan ilk bölümde o sırada ihtiyacınız olandan daha fazlasını toplamışsınızdır çünkü şehre ulaştığınızda kesinlikle size bir avantaj sağlar.

Satıcılardan zanaat malzemeleri satın alabilirsiniz, ancak bunları elde etmenin en iyi yolu, seyahatlerinizde onları toplamaktır.

Dying Light 2’de bal ve papatya nerede bulunur?

Ölen Işık 2Ölen Işık 2Kaynak: Windows Merkezi

Villedor’dayken çatılarda bal ve papatya bulabilirsin ve onları her zaman bir arada bulabileceksin. Ayrıca muhtemelen tüyler ve lavanta gibi diğer malzemelerle aynı bölgede olacaklar ve genellikle orada büyüyen bazı UV mantarları bulacaksınız.

Ancak çatıların çoğu boş. Bu nedenle, yağmalamanızı biraz daha verimli hale getirmek için, üzerlerinde uzun sarı ağaçların olduğu çatıları arayın. Bunlar, tıp için gerekli malzemeleri bulacağınız alanları ifade eder.

Ölen Işık 2 Ölen Işık 2 Kaynak: Windows Merkezi

Bunları hem yerden hem de çatılardan oldukça kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz, böylece onları gözden kaçırma konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz. Yeterince uzunlar ve normal ağaçlardan yeterince kontrast sunuyorlar, parkur ortasındayken bile onları her zaman seçebilirsiniz.

Her yerde en az bir çift arı kovanı, bir avuç papatya bitkisi ve bir dizi başka güzellik bulmalısınız. Partiyi al, ne kadar taşıyabileceğinin sınırı yok ve bir noktada hepsine ihtiyacın olacak.

İlaç planınızı yükseltme

Ölen Işık 2Ölen Işık 2Kaynak: Windows Merkezi

Ayrıca yapmak isteyeceğiniz bir şey de ilaç planınızı yükseltmektir. Oyun devam ettikçe ve istatistikleriniz arttıkça, yeterince iyileşmek için daha iyi ilaçlar üretmeniz gerekecek.

Bunu yapmak için bir zanaatkarı ziyaret etmeli ve belirli zombileri öldürerek kazanılan virüslü kupaları kullanmalısınız.

Bu yüzden savaşmaktan çekinmeyin. Yağmalamaya ne zaman ihtiyacın olacağını asla bilemezsin.

Nihai zombi kargaşası

Dying Light 2 Stay Human RecoDying Light 2 Stay Human Reco

Ölen Işık 2 Kal İnsan

Her zamankinden daha büyük bir dünya

Dying Light 2 Stay Human, 2015’in Dying Light oyununun uzun zamandır beklenen devam oyunudur ve açık dünya, serbest çalışan, zombileri öldüren aksiyon-macera oyununu yepyeni zirvelere ve hedeflere genişletir. Dying Light 2, yüzlerce saatlik içerikle dolu devasa bir dünyaya sahip devasa bir oyundur.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın