DICE, Battlefield 2042 oyuncularının Mart ayında bir yamanın yayınlanmasını beklemeleri gerektiğini açıklamış olsa da, bazıları hala DICE ve Ripple Effect Studios’tan aldığımız iletişimin, atıcının kaç sorunu olduğu düşünüldüğünde hala yeterli olmadığını düşünebilir. Neyse ki, oyun üzerinde çalışan biri bunun farkında ve yorum yaptı.

İlgili Okuma: Eski Battlefield Geliştiricileri Battlefield 2042 Yanlış Adımlar Üzerine Yorum; Kalite Kontrolün Yok Olup Olmadığını Sorar

Twitter üzerinden, Ripple Effect Kıdemli Tasarım Direktörü Justin Wiebe, geliştirici ekibinin geliştiricilerin ele aldığı en önemli sorunlarla ilgili daha fazla netlik ve şeffaflık üzerinde çalıştığını belirtti.

Başka bir tweet’te Wiebe, hayranların gelecekte Battlefield Portal’da herhangi bir Battlefield 4 veya BF1 içeriği beklemesi gerekip gerekmediğine dair bir hayrana yanıt vermekten kaçındı, ancak geliştirici ekiplerin oyunun en “çekirdeği”ndeki sorunlar üzerinde “dikkatlice” çalıştıklarını doğruladı. geribildirim hayranları hakkında vokal olmuştur.

Bu kesinlikle iyi bir haber, ancak hem DICE hem de Ripple Effect’in oyuncu tabanıyla iletişim kurmada ve belki de yamaları nasıl dağıttıklarında biraz daha hızlı olacağını umuyorum. Demek istediğim, düzeltmeleri gereken sorunların miktarı göz önüne alındığında, ayda bir yama kesinlikle kesmeyecektir. DICE’ın muhtemelen diğer nişancılarında olduğu gibi Battlefield 2042’yi “yeniden inşa ediyor” olabileceğini hesaba katarsanız, o zaman kesinlikle iletişim daha açık olmalı ve oyun güncellemeleri daha sık olmalı, değil mi?

oyun-6

Bir cevap yazın