Şu anda, oyunun tamamında yalnızca iki Final Fantasy XIV Deep Dungeon var – üstesinden gelinmesi gerçek bir meydan okuma olabilecek dev, çok katmanlı haydut deneyimler. Yönetmen Naoki Yoshida’ya göre, 2022 için yeni bir FFXIV Deep Dungeons serisi yakında bir güncellemeye eklenecek.

Pek çok Final Fantasy XIV oyuncusu uzun zamandır daha fazla Deep Dungeon mücadelesi istiyor. Şu anda MMO’da sadece iki tane var – Heaven-on-High ve Palace of the Dead – ve en sonuncusu 2015’te Heavensward genişlemesine eklendi.

Şimdi, yedi yıl sonra, nihayet Square Enix, oyunculara daha fazla Deep Dungeon rogue-lite mücadelesi vermeye başlamaya hazır gibi görünüyor – ve seslerine bakılırsa, birden fazla olabilir ve yakında eklenebilirler. parçası olarak bir röportajda Kore Final Fantasy FestivaliNaoki Yoshida’ya daha fazla Derin Zindan eklenmesi hakkında soru soruldu ve daha fazlasının geleceğini doğruladı.

Twitter’da @aitaikimochi tarafından fark edildiği gibi, bir Soru-Cevap bölümünde Yoshida, Square Enix’in, Ölüler Sarayı tarzında daha fazla haydut-lite zindan için fan isteklerini duyduğunu söylüyor. Ekip, yaklaşmakta olan 6.X yamalarından birinin parçası olarak yeni bir Deep Dungeon serisi ekleyecek – 6.1 yaması Mart/Nisan civarında çıkacak, bu nedenle bu yıl içinde en az bir yeni Deep Dungeon eklenebilir gibi görünüyor.

Yoshida ile bir sonraki Yapımcıya Mektup 18 Şubat’ta bitecek ve burada kendisinin Final Fantasy XIV’ün geleceği hakkında konuşması gerekiyor – böylece hayranlar bu yeni Derin Zindanlar hakkında önümüzdeki hafta daha fazla şey duyabilirler.oyun-2

Bir cevap yazın