0f 2021 yılının Temmuz ayından itibaren Square Enix, ilk altı oyunun remaster’larını yayınlamaya başladı. son fantezi oyunlar. Ve şimdi, bu ay, serideki en iyi oyunlardan birinin piksel remaster’ını alıyoruz, Final Fantasy VI. Square Enix duyuruldu Twitter bugün erken saatlerde fantezi rol yapma oyununun Steam, iOS ve Android için 23 Şubat’ta geleceğini duyurdu.

Square Enix, oyuncuların neler bekleyebileceğini özetliyor Final Fantasy VI basın bülteni aracılığıyla:

İlk olarak 1994 yılında Super Nintendo Entertainment System için piyasaya sürüldü, Final Fantasy VI orijinal oyunun tüm büyüsünü gelişmiş oyun kolaylığı ile yakalar. Oyuncular, arkasında çok az kül ve sefalet bırakan ve sihrin kendisi dünyadan yok olan The War of the Magi’nin ardından zamansız bir hikayeye başlayacaklar. Bin yıl sonra, insanlık dünyayı makinelere ve teknolojiye güvenerek yeniden inşa etti – ta ki Terra adında gizemli güçlere sahip genç bir kız bulana kadar. Kötü İmparatorluk, bu güçleri bir silah olarak kullanmak için onu köleleştirdi ve Terra ile Locke adında genç bir adam arasında kader bir buluşmaya yol açtı. İmparatorluğun pençelerinden ürkütücü kaçışları, sayısız hayata dokunan ve kaçınılmaz bir sonuca yol açan bir dizi olayı harekete geçirir.

Uzun süredir devam eden fantezi serisinin altıncı oyunu, oynadığınız geniş karakter listesi ve kötü şöhretli kötü adamı Kefka ile ünlüdür. Kuzey Amerikalı oyuncular için, Final Fantasy VBence olarak da bilinir Final Fantasy IIIdaha önceki üç oyunun daha sonraya kadar Japonya dışında piyasaya sürülmemesi nedeniyle.

Piksel yeniden düzenleme sürümü, birkaç yaşam kalitesi güncellemesine sahiptir. Bunlara güncellenmiş piksel grafikleri, besteci Nobuo Uematsu tarafından güncellenmiş bir müzik parçası, geliştirilmiş oyun seçenekleri ve ek ekstralar dahildir. Bu ekstralar bir müzik çalar, illüstrasyon galerisi ve hayvanat bahçesi içerir.

Oyunu Steam’den ön satın alan oyuncular sınırlı sayıda duvar kağıtları, özel bonus parçalar ve %20 indirim kazanabilir. Bu promosyon aslında oyunun çıkışından sonra 10 Mart’a kadar sınırlı bir süre için uzar. ön satın alma Final Fantasy VI Steam için burada ilk beş piksel yeniden düzenlemesini de içeren bir pakete uzanan promosyona erişim için. Final Fantasy VI Piksel Remaster App Store ve Google Play üzerinden de satışa sunulacak.

Square Enix artık piksel remaster serisini bitirdiğine göre, ilk oyunun yeniden tasavvur edilmesini bekliyorlar. Cennetin Yabancısı: Final Fantasy Origin 18 Mart’ta gelecek.

oyun-4

Bir cevap yazın