Infinity Ward, Call of Duty: Warzone 2 duyurusunun yakın olduğu söylentilerini kabul etmiş görünüyor. Call of Duty: Warzone’un devamı, 11 Şubat’ta yarın açıklanacak.

Bloomberg Geçenlerde Activision Blizzard’ın şu anda hepsi hem Xbox hem de PlayStation konsollarına gelen üç Call of Duty oyunu üzerinde çalıştığını bildirdi. Infinity Ward’ın 2019’daki Modern Warfare’in devamı üzerinde çalıştığı söyleniyor, Treyarch yeni bir oyun geliştiriyor ve Warzone’un devamı da yapım aşamasında.

Endüstri sızıntısı Tom Henderson, bu raporu Warzone 2 için ek duyurularla takip etti, tweet atmak “Warzone 2 ambargosu yayınlandı” [February 11]Ayrı bir tweet’te Warzone 2’nin Modern Warfare 2 ile geleceğini yazdı ve bunun her iki oyunun da aynı gün çıkacağı anlamına gelip gelmediği konusunda kendisine bilgi verilmediğini de sözlerine ekledi.

Henderson’a göre Infinity Ward, ekibe Warzone 2’yi nasıl geliştirecekleri konusunda bilgilendirmek için orijinal Warzone’dan öğrendiği dersleri de aldı. cıvıldamak“geliştirici arkadaşlarının”, Infinity Ward Black Ops Cold War’u entegre etmeye çalıştığında orijinal Warzone’da sorunların yaratıldığını söylediğini söylüyor.

3 Şubat’ta Infinity Ward, “yeni nesil Call of Duty”nin yakında geleceğini tweetleyerek sürpriz bir duyurunun yapılacağını ima etti. Henderson’ın sızıntılarının ardından geliştirici, sürprizin bozulabileceğini ima eden çok farklı bir mesajı (aşağıda gömülü) tweetledi.

Şimdi, bu tweet bir şeyi doğruluyor mu? Hayır tabii değil. Ama Ima var mı. Ayrıca not: Treyarch ve Call of Duty League, 11 Şubat’ta 11:15 PT / 14:15 ET’de bir Maç Ön Gösterisi Dereceli Oyun Yuvarlak Masasına ev sahipliği yapacak. Bu, Call of Duty topluluğunun heyecan duyacağı bir şeyi ortaya çıkarmak için prime time yapacak bir şey gibi geliyor, bu yüzden belki de Warzone 2 duyurusu gösteriden hemen önce veya gösteri sırasında düşecek. Yine de bu bizim tarafımızdan spekülasyon.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1

Bir cevap yazın