Bu noktada Jura Dünyası imtiyaz, insanlık aşağı yukarı sadece dinozorların tüm gezegendeki besin zincirlerinin tepesine bir kez daha yükselirken yeterince yiyebilmelerini sağlamak için orada. herkes Jurassic Dünya Hakimiyeti‘in en son fragmanı, bu inkar edilemez gerçeğin üzerlerine süzüldüğünü hissedebilir – gezegendeki güç dengesinin nasıl değiştiğine dair bir tür derin his nedeniyle değil, tam anlamıyla arka bahçelerinde koşar gibi koşan canlı dinozorları görebildikleri için. yer.

Yeni fragman, dünya Dr. Henry Wu’nun (BD Wong) çığır açan araştırmasının sonuçlarıyla uğraşmaya devam ederken, bizi bir kez daha dino-fısıltı Owen Grady (Chris Pratt) ve eski Jurassic Park operasyon müdürü Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) ile tanıştırıyor. . Nubar Adası’ndan atlayış yapan birden fazla dinozor türüyle, görünüşe göre, donmuş arazilerde trekking yapan yırtıcı kuşlar ve bir şekilde bir İtalyan şehir merkezi gibi görünen bir yerde yırtıcı kuşlar ve T-reksler görmek yaygınlaştı.

Owen ve Claire yaratılanlarla başa çıkmak için hazırlanırken, halkın çoğu, bir dino saldırısında ölmenin gerçek olasılığı olarak anlaşılır bir şekilde dehşete düştü ve Dr. Alan Grant (Sam Neill), Dr. Ellie Sattler (Laura Dern) olasıdır. ) ve Dr. Ian Malcolm (Jeff Goldblum) barışı korumaya yardımcı olmak için bu hikayeye çekilecek. olarak çarpıcı egemenlik‘nin görselleri olacak gibi görünüyor, fragman hala nerede sorusunu gündeme getiriyor. Jura Dünyası İnsanların her zaman endişelendiği şey gerçekleştiğine göre şimdi gitmeyi planlıyor.

Jurassic Dünya Hakimiyeti ayrıca başrolde DeWanda Wise var ve 10 Haziran’da vizyona girecek.genel-2

Bir cevap yazın