Windows 11 işletim sisteminin yeni özellikleri hakkında bilgi sızıntısı devam ediyor. Birkaç gün önce “çıkartmalar” ve tablet modu adı verilen yeni bir özelliği öğrendik. Ek olarak, görev çubuğundaki iyileştirmelerle ilgili bilgiler ve desteklenmeyen bilgisayarlarda çalışanlar için ayarlarda yeni bir araç ipucu ortaya çıktı.

Artık görev yöneticisiyle ilgili yaklaşan değişiklikler hakkında bilgi sahibi oldu. Bir Twitter kullanıcısı ve bir FireCube çalışanı, son Dev Channel Build 22543’te Microsoft’un Görev Yöneticisine daha fazla seçenek eklediğini fark etti.Görev Yöneticisi ana sayfasında “Uygulama Durumu” ve “Pil Durumu”nu göstermeye ayrılmış yeni bölümler bulunmaktadır. Başlatılan uygulamalarla ilgili ek parametreler de eklenebilir. Ancak, bu tasarım seçimlerinin nihai olmadığı ve Microsoft geliştiricilerinin yorumlarına göre değişebileceği görülüyor.

Bu, Görev Yöneticisi ile ilgili en son sızıntı değil. Microsoft’un Windows 11 için yeniden tasarlanmış yeni bir Görev Yöneticisi üzerinde çalıştığını gösteren daha önce Build 22538’de de kanıtlar bulundu.genel-22

Bir cevap yazın