Halihazırda fetheden bir balina, ayaklarınızı bir stabilcoin havuzuna daldırmak üzere veya yalnızca kripto meraklısı olun, DeFi ve Programlanabilir Paranın Geleceği 30 Mart 2022’de yapılacak yer. Gün boyu sürecek bu sanal zirve sırasında, alternatif finansın vahşi dünyasındaki en iyi beyinler ve vizyonerlerden haber alacak ve onlarla etkileşime geçeceksiniz.

Kripto ayetinde 800 kiloluk bir goril varsa, bu Curve Financial’dır ve şirketin kurucusu ve CEO’su Michael Egorov’un sahneyi süsleyeceğini ve derin uzmanlığını paylaşacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Birazdan bunun hakkında daha fazla bilgi.

Belirteçsiz bir bölge: DeFi ve Programlanabilir Paranın Geleceğine katılmak ücretsizdir, ancak yerinizi ayırtmak için kayıt olmalısınız. Zirve ile ortaklaşa yapılıyor Sommelier Finans – Merkezi olmayan finans ticaretini otomatikleştirmek için oluşturulmuş lider bir kripto projesi – Zaki Manian tarafından ortaklaşa kuruldu.

Curve, Ethereum üzerinde merkezi olmayan bir borsa (DEX) likidite havuzudur ve son derece verimli stabilcoin ticareti için tasarlanmıştır. Egorov, Curve’u kurmadan önce hem NuCypher hem de LoanCoin’in kurucu ortağı oldu, LinkedIn’de çalıştı, Swinburne Teknoloji Üniversitesi’nde Fizik alanında doktora yaptı ve Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü’nden mezun oldu.

Ocak 2020’de 1 milyon dolarlık toplam değer kilitli (TVL) ile ilk sabit para havuzunu piyasaya sürdüğünden beri Curve’ün büyümesi ve hakimiyeti etkileyici oldu. 2021’in sonunda, TVL’si 20 milyar dolara ulaştı ve bu ölçüme göre dünyanın en büyük DeFi projesi oldu.

Şu anda, Curve’nin 3 milyar dolarlık token arzının (CRV) kabaca yüzde 86’sı farklı DeFi protokol türlerinde kilitli. Azalan likidite üzerinde ortaya çıkan rekabet, bütün bir ekosistemi ortaya çıkardı ve uzmanların “Eğri Savaşları” dediği şeyi teşvik etti.

Egorov bir DeFi süperstarı ve sanal sahneye diğer üç güçlü zihinle birlikte çıkacak: Fantom Protokolü’nün kurucu ortağı Andre Cronje; Volume ve Ivangbi’nin kurucusu, Gearbox ve LobsterDAO’daki anlatıların kurucusu Taariq Lewis – bu mutlaka görülmesi gereken oturum için:

DeFi’nin bugünkü durumu nedir ve neden gelişiyor – Şu anda DeFi’de neler oluyor ve ekosistemi geliştiren nedir? Hangi projeleri takip etmeniz gerektiğini öğrenin ve bir sonraki büyüme dalgasının nereden başlayacağını anlayın.

Mağazamızda bulunan diğer kripto konularını ve uzmanlarını görmek için etkinlik gündemine göz atabilirsiniz.

DeFi ve Programlanabilir Paranın Geleceği ücretsizdir ve 30 Mart’ta gerçekleşir. Koltuğunuzu ayırtmak için bugün buradan kaydolun. Egorov’un DeFi’nin şu anki ve gelecekteki durumuyla ilgili uzman yorumunu kaçırmak istemezsiniz çünkü 800 kiloluk bir goril konuştuğunda, dinlemekte fayda var.genel-24

Bir cevap yazın