Daredevil/Matt Murdock bir masada oturuyor.

Charlie Cox MCU’ya geri döndü.
resim: Netflix/Marvel

Disney+’dan önceMarvel filmleri ve Marvel şovları arasındaki ilişki her zaman biraz tuhaftı. İlk başta, şunu gösterir SHIELD Ajanları veya Jessica Jones filmlerdeki olaylardan bahsederdi. Bazen etraflarına hikayeler bile kurarlardı. Ama gösteriler devam ettikçe, bu bağlantılar daha seyrek hale geldi, ve ne zaman Marvel televizyonu gitti birkaç yıl önce, çoğu insan bunların çoğunun unutulacağını varsayıyordu, en azından Marvel Sinematik Evreninin kanonu.

O zamanlar Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Charlie Cox’u Daredevil olarak geri getirdi ve şimdi aniden her şey yeniden mümkün. Ve oyuncu bu konuda çok heyecanlı. “O role atandığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve vermeye devam eden de bu hediye” Cox, Supanova’ya anlattı. “Şovu yapmanın her dakikasını sevdim. Ve bu yüzden, geri gelmemin ve herhangi bir kapasiteye dahil olmanın istenmesi benim için kesinlikle heyecan verici. Ve umarım, açgözlü olmak istemiyorum ama umarım daha fazlasını yapabilirim. Umarım uzun yıllar çok daha fazla işin içinde olurum. umarım hiç bitmez. Umarım insanların ‘Bu rolü oynamak için çok yaşlısın’ dediği bir noktaya gelir.”

Cox, karakterinin başına geleceklerin hepsini bilmiyor ama bazı şeyleri biliyor.HTabii ki paylaşmayacak. “Açıkçası, artık içinde olduğum biliniyor. Örümcek Adam“dedi Cox. “Yani evet. Ama bundan daha fazlasını bilmiyorum ve bildiğim çok az şey var, açıkçası söylemeyeceğim.” Yine de söylediği şey, karakteri için halihazırda yapılmış olanın dışında pek çok olası seçenek olduğu. Ve hepsini yapmayı umuyor.

Cox, “Planlarının ne olduğunu bilmiyorum, ama evet, yapmama izin verilen kadarını yapabileceğimi umuyorum,” dedi Cox, “MCU’da olmamızın yapamadığımız tek şey Netflix işleriyle gerçekten işim var, artık diğer MCU karakterleriyle etkileşime girebiliyorum. Yani, bu gerçekten harika olurdu. Crossovers, bundan sonra yapmak istediğim şey. Bunun neye benzediğini bilmiyorum ve ne planladıklarını ve bu tür şeyleri bilmiyorum. Ama orada karakterin keşfetmesini çok istediğim gerçekten ilginç hikayeler var.”

hatta ne var daha büyük Daredevil kim geçebilir MCU’da bitti mi? To daha büyük imalar. Daredevil’ı New York’taysa, Netflix evreninin geri kalanı mı? Krysten Ritter’ın Jessica Jones’u veya Mike Colter’ın Luke Cage’i gibi insanlar? Jon Bernthal’ın Punisher’ının yakında ortaya çıkabileceğine dair söylentiler şimdiden yayılmaya başladı. Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın görünüşünün kendi Örümcek Adamlarından karakterler anlamına geldiği düşünülürse, insan bunu hayal edebilirdi. filmler artık evrenin bir parçasıydı, Cox’un gelişi de aynı şeyi yapıyor.

Bildiğimiz zaman, bileceksin. Şimdilik, Marvel Sinematik Evreni için sıradaki dır-dir Ay Şövalyesi Mart ayında Disney+’da, ardından uzun metrajlı film Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange Mayısta.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın