Görünüşe göre World of Warcraft bu yıl yakında mobil cihazlara yöneliyor. Activision Blizzard, bu konudan 4. çeyrek kazanç basın bülteninde bahsetti.

Activision Blizzard’ın finansal sonuçları hakkında daha fazla ayrıntı bulunabilir burada.

Blizzard oyunlarıyla ilgili ayrıntılar ve World of Warcraft Mobile'ın ipuçlarını bu raporda bulabilirsiniz.
Activision Blizzard’ın 2021 4. Çeyrek Finansal Sonuçlarından Alıntı

World of Warcraft’ın tek bir abonelik altında modern ve klasik versiyonlardan yararlandığını görebiliriz. Geçen yıl, oyun için on yıldaki en güçlü katılım ve net rezervasyonları sağladı.

Mobilde World of Warcraft: Ne zaman geliyor?

Bu noktada, platformda World of Warcraft ile ilgili elimizdeki tek şey basın bülteninde bir mobil duyurudan söz edilmesi. Basın bülteni, şirketin 2022’de Warcraft serisi için önemli miktarda yeni içerik planladığını, bu nedenle er ya da geç bir mobil teaser görebileceğimizden bahsediyor.

Call of Duty ve Candy Crush beklentileri aştığı için Activision Blizzard mobil oyunlara yabancı değil. Bu oyunların ikisi de şu anda gerçekten iyi gidiyor. Ve World of Warcraft’ın sahip olduğu mirasla, onu mobil cihazlara getirmek bir artı. Bu kesinlikle şirkete büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Kayda değer başka bir şey de Diablo Immortal’ın bu yıl vizyona girmesi. Oyun yaklaşık olarak yıllardır geliştiriliyordu, bu yüzden ilk kez World of Warcraft ile birlikte mobil mağazalarda görebiliriz. Sadece bu Call of Duty Warzone mobil değil, aynı zamanda bu yıl piyasaya sürülecek ve şu anda test aşamasında.

Activision Blizzard için mobil cihazlarda çok sayıda yeni sürüm olduğu için yıl çok parlak görünüyor. World of Warcraft’ın iyi bir oyun olacağını umuyoruz.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? World of Warcraft çıktığında mobilde oynayacak mısın? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5

Bir cevap yazın