Office 365, artık Microsoft’un popüler Office paketinin abonelik sürümü olarak adlandırdığı şey değil; bunun yerine Microsoft 365 olarak yeniden adlandırıldı. Microsoft Office’in yeni ve eski sürümlerinde en iyi fırsatları ve teklifleri bulmanıza yardımcı olmak için buradayız ve Kişisel ve Aile, İşletme, Kurumsal ve Eğitim sürümleri arasındaki farklarda size yol gösteriyoruz.

Doğrudan Microsoft’tan bir Office aboneliği satın alabilirsiniz, ancak genellikle güvenilir bir üçüncü taraf satıcıdan daha iyi bir anlaşma elde etmek mümkündür. Kendinizi yeni bir Office paketiyle şımartmak istiyorsanız, yeni bir dizüstü bilgisayar pazarında da olabilirsiniz. En son ucuz dizüstü bilgisayar fırsatlarında en iyi fiyatı alabilmeniz için kılavuzlarımızdan birini kontrol ettiğinizden emin olun.

En iyi Microsoft 365 ve Office fırsatları

Microsoft 365 Bireysel veya Aile Satın Alın

(Resim kredisi: Microsoft)

Microsoft 365 satın almak istiyorsanız bunun abonelik tabanlı bir hizmet olduğunu bilmelisiniz. Aşağıdaki fiyatlar, bir kullanıcının bir tablet veya cep telefonu ile birlikte tek bir bilgisayarda kullanması için ilk yılınız içindir ( Kişiye özel bir) veya en fazla altı kullanıcı (üzerinde Aile demet).işletim-sistemi-1

Bir yanıt yazın