Geliştirici Roll7 ve yayıncı Private Division’ın yolda yeni bir kaykay oyunu olan OlliOlli World, önümüzdeki haftanın başlarında çıkıyor ve şimdi incelemeler yağıyor. Sektördeki eleştirmenler 2D ‘boarding’ine takılıp kalıyor ve bize ne olduğunu bildiriyorlar. diye düşündü – şimdi, geldiğinde zor kazandığınız kuruşlara değip değmeyeceğini görmenin zamanı geldi.

Eh, şu ana kadar cevap kocaman bir ‘evet’ gibi görünüyor. Oyun, toplu inceleme sitelerinde şimdiden çok içten eleştirmenlerin ortalama 83 (tüm platformlar) ve 85 (PC) ortalamasına ulaştı. açık eleştirmen ve metakritik, sırasıyla, şimdiye kadar yazılanlara dayanmaktadır. Karışımda çok sayıda parlayan inceleme var ve ölçekte orta-yüksek seksenli ve doksanlı yıllarda oturan bir sürü puan var.

Örneğin, Eurogamer’ın puansız incelemesi OlliOlli World’e ‘temel’ damgasını vuruyor ve onu “büyülü bir paten serisi için ileriye doğru heyecan verici bir sıçrama” olarak nitelendiriyor. Polygon’un (ayrıca puanlandırılmamış) yorumu, “OlliOlli World kaykayın özünü yakalıyor ve sonra onu tuhaflaştırıyor” diyor ve bunun “aşmanız gereken mistik bir alan” olduğuna dikkat çekiyor. PCGamesN’in kendi incelemesi gelecek hafta oyun başlamadan önce kontrol edilmeye hazır olacak.

Lafı fazla uzatmadan, OlliOlli incelemelerinin özetini burada bulabilirsiniz. Bunların hepsinin PC’de gözden geçirilmeyeceğini ve farklı platformlara ulaşacağını belirtmekte fayda var.

İşte buyur. OlliOlli World şimdiye kadar eleştirmenler tarafından çok sıcak karşılanmış gibi görünüyor – ve çok yakında kendi incelememize göz atabilirsiniz, bu yüzden siteye göz atın.

OlliOlli World, 8 Şubat 2022’de piyasaya çıkıyor.oyun-2

Bir cevap yazın