Biraz bekledikten sonra artık Dying Light 2’nin çıkış arifesindeyiz ve bununla birlikte geliştiriciler oyun için merakla beklenen Dying Light 2 Day One yamasını da yayınladılar. 1000’den fazla değişikliğin tamamı ayrıntılı olmasa da, değişikliklere bir göz atın.

Dying Light 2 Day One Patch şimdi yayında

Yama notları şuradan alınmıştır: Dying Light 2 Discord Sunucusuyama şimdi PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series ve PC’de yayında.

Metin çok fazla olsa da, görüntü, geliştiriciler tarafından vaat edilen 1000’lerce diğer düzeltmeden sadece birkaçını uygun bir şekilde özetliyor.

Oyun ayrıca bugün dünya çapında piyasaya sürüldü ve bölgenize bağlı olarak, oyunu oynayabilmeniz için hala birkaç saat uzakta olabilirsiniz, ancak bugün Techland için büyük bir zafer çünkü sonunda en çok beklenen oyunlardan birini yayınlamayı başardılar. 2022 yılı bu yılın başlarında!

Dying Light’a benzer şekilde oyuna beş yıllık bir plan taahhüdü ve ikincisi için tünelde bulunan yeni nesil bir yama ile Techland gerçekten türünün tek örneği bir geliştiricidir.

Ne yazık ki, oyuncular hala oyunun konsol versiyonunun Xbox Series X / PS5’te 1080p/60FPS’de nasıl çalıştığı konusunda sıkıntı yaşıyor ve daha yüksek çözünürlükler bekliyorlardı. Umarım, bu Techland’in gelecekteki bir yama ile düzeltebileceği bir şeydir? Geliştiricilerin herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermeyen pandemi durumunda ellerinden gelenin en iyisini yapmaları anlaşılabilir.

Dying Light 2’nin piyasaya sürülmesiyle, hayranlar yeni IP’deki en son girişin tadını çıkarmak ve inanılmaz parkur becerisiyle zombileri ele geçirmek için heyecanlılar.

Patch hakkındaki düşünceleriniz neler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.oyun-5

Bir cevap yazın