Bir yaratıcının zihni, ister görsel sanatlar yapsın, ister müzik yapsın, hikayeler yazsın, cosplayler yapsın ya da bunların arasında bir şey yapsın, her zaman keşfedilmesi gereken merak uyandıran bir şeydir. Bilinenleri aşmak için yarattıkları şeyin ne olabileceğini zorladıklarında, yaratıcı becerilerinin bir kanıtıdır. Bu bizi yaratıcıya getiriyor Brandon Yates, Ölüm Savaşı için inanılmaz parçalarıyla tanıyor olabilirsiniz. En çok bağlı olduğu şey bu olsa da, sürekli olarak kendi müzik parçalarını yapıyor ve hem ses hem de görsel olarak ne olabileceği konusunda kendi yorumunu yapıyor. Ve şimdi, “Cosmic Collapse” adlı parçasına bir müzik videosu aracılığıyla şimdiye kadarki en büyük projesini yayınladı.

Bu müzik videosunu izlediğinizde, Brandon Yates’in ve ona yardım eden animasyon ekibinin, olabileceklerin görsel sınırlarını zorladığını göreceksiniz. Ve gerçeğe sadık kalarak, bunun “sadece bir şarkıya videodan” daha fazlası olmasını istedi:

“Hem sanal bir ortamda kapana kısılmış bir içerik yaratıcısı olmanın bağımsız bir alegorisi – bir kaide üzerine koyun, ancak yerinde sıkışıp kalıyor ve tuzağa düştüğünüz nişten kurtulmaya çalışıyor, kendinizi tıpkı sizin gibi bir içerik oluşturucu fabrikasında buluyor. ve ardından belirlediğiniz “rol”den (ve aslında bunun üstesinden gelme fantezisinin gerçekleşmesinden) kaçmaya cüret ettiği için algoritma tarafından saldırıya uğramak”

Ayrıca bunun bir dizi videonun başlangıcı olabileceğini de ima ediyor. Öyleyse aşağıdaki “Kozmik Çöküş”e göz atın ve haberi yayın!

Yazar hakkındaoyun-4

Bir cevap yazın