Roguelike oyunu Risk of Rain 2 için işlerin karardığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Geliştirici Hopoo Games, Risk of Rain 2’nin Survivors of the Void adlı ilk genişleme paketiyle birlikte gelen iki yeni kurtulandan ilkini duyurdu. Yeni kurtulan, Railgunner adında bir keskin nişancı ve DLC 1 Mart’ta başladığında hazır olacak.

Railgunner, Risk of Rain 2’de benzersiz bir donanım olan M99 Sniper tüfeğini kullanır, çünkü yüksek güçlü kapsamını hedeflemek için sizi birinci şahıs bakış açısına geçirir. Kapsamı kullanarak, düşmanın zayıf noktalarını hedefleyerek %1.000 hasar ve garantili kritik vuruş yapabileceksiniz. Her zaman bu şekilde kritikler alacağınız için, Railgunner’ın aldığınız eşyalardan aldığı herhangi bir artan kritik vuruş şansı, artan kritik hasara dönüştürülecektir.

M99 ayrıca Gears of War’da tanıtılan türe benzer bir aktif yeniden yükleme çubuğuna sahiptir. Yeniden yükleme zamanınızı mükemmel bir şekilde ayarlarsanız, %500 temel hasar artışı daha eklersiniz. Fena değil, değil mi?

İşte Railgunner’ı tanıtan bir fragman:

Beceri setini tamamlamak için, Railgunner, siz nişan alırken çok yaklaşan ve kişisel olan düşmanların icabına bakabilen XQR Akıllı Yuvarlak Sistemine sahiptir. Düşmanları uzağa fırlatmak için yerçekimi patlaması yaratan mayın benzeri Sarsıntı Cihazları yerleştirebilir – ancak aynı zamanda Railgunner tarafından bir tür trambolin olarak da kullanılabilir. Son olarak, özel yeteneği Supercharge’dır, bu da demiryolu tabancasını %4,000 temel hasar ve %150 zayıf nokta hasarı için güçlendirir. Dezavantajı, yeteneği kullandıktan sonra silahlarının yeniden şarj edilmesinin beş saniye sürmesidir – bu nedenle, ateşledikten sonra hızlı bir şekilde kaçmak için etrafta Sarsıntı Cihazları bulundurmak iyidir.

Steam’e git Risk of Rain 2: Survivors of the Void’i kendiniz kontrol edin.oyun-2

Bir cevap yazın