Apex Legends’ın yeni sezonu duyuruldu ve oyuna Sınırlı Süreli Mod ile birlikte yeni bir karakter getiriyor. Yeni sezon, 8 Şubat’ta dünya çapında yayınlanacak olan Defiance olarak adlandırıldı. Bu sezon, nispeten başarılı ve oyuncular arasında favori olan Apex Legends’ın 3. yıl dönümü olacak.

Apex Legends Defiance, oyunun 12. sezonu olacak. EA, olduğu gibi birçok yeni içerik getirmeye kararlı görünüyor. Oyun yakında PS5’e geliştirilmiş grafiklerle gelecek, bu yüzden orada oynamak da bir zevk olacak.

Yeni Apex Legends Sezonunda Neler Var?

  • Apex Legends Defiance’ın ilk 3 haftasında oyuncular, sadece oyuna giriş yaptıkları için ödüller alacaklar. Yani, gerçekten değerli bir eşya alma şansını kaçırmak istemezsiniz.
  • Defiance ayrıca oyuncuları Mad Maggie adlı yeni bir efsaneyle tanıştıracak. Maggie, Sezon 8’de geçici bir spikerdi ve nihayet yeni sezonda ekranda oynanabilir bir karakter olarak görünecek. Buna ek olarak, oyun içi bilgiye göre, işlediği suçların cezası olarak battle royale’e katılacak. Yeteneklerinin ne olduğu hakkında pek bir şey bilmiyoruz ama onu tanıtan resmi bir Youtube videosu geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

  • Yeni sezon ayrıca Kontrol olarak bilinen Sınırlı Süreli bir Etkinlik sunuyor. Oyuncuların kontrol noktalarını elinde tutması gereken ve sonsuz yeniden doğmaların mevcut olduğu bir 9v9 modudur. Kesinlikle kontrol etmek için harika bir mod olacak.

Bu noktada, yeni sezon hakkında bildiğimiz tüm önemli şeyler bunlar. Önümüzdeki günlerde Respawn ve EA’dan çok daha fazla bilgi bekleyebiliriz. Özellikle 27 Ocak’ta lansman fragmanı yayınlandığında. Sezonla ilgili daha fazla ayrıntı bulunabilir. burada.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Apex Legends Defiance ve Mad Maggie olarak oynamaktan heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın!oyun-5

Bir cevap yazın