YENİ DELHİ: mikromaks hepsi Hindistan’daki akıllı telefon serisini genişletmeye hazır. Şirket, In Note 2 akıllı telefonun ülkede piyasaya sürüldüğünü onayladı. Hintli akıllı telefon üreticisi yeni akıllı telefonunu 25 Ocak 2020’de piyasaya sürecek. Yeni Micromax akıllı telefon, IN Note 1 akıllı telefonda piyasaya sürülen geçen yıl başarılı olacak. Şirket şimdi yaklaşmakta olan akıllı telefonun bazı özelliklerini onayladı.

Not 2’deki Micromax onaylanmış özellikler
Şirket, yaklaşmakta olan akıllı telefonun orta delikli kameralı 6.43 inç AMOLED ekrana sahip olacağını doğruladı.

Micromax IN Note 2, 48MP ana sensörlü üçlü arka kameraya sahip olacak. Akıllı telefon, sekiz çekirdekli MediaTek Helio G95 işlemci tarafından desteklenecek. Akıllı telefonun 30W hızlı şarj desteği ile geleceği onaylandı. Akıllı telefon üreticisi, ahizenin sadece 25 dakikada %50’ye kadar şarj olacağını doğruladı.

Micromax IN Note 2, kahverengi ve siyah renk seçenekleriyle gelecek ve şu anda online olarak satışa sunulacak. Flipkart.

Hatırlamak gerekirse, Micromax, şirketin ilk Micromax Airfunk 1 Pro ve Airfunk 1’in piyasaya sürülmesiyle TWS segmentine girdi. Gerçek kablosuz kulaklıklar QCC 3040 SoC ile çalışır ve 13 mm dinamik sürücülere sahiptir ve Qualcomm net ses yakalama (cVc) 8.0’a sahiptir. ortam gürültüsünü azaltmak için.

Ayrıca çevresel gürültü iptali sunarlar. Pil açısından, kasanın yardımıyla 32 saate kadar dayandığı söyleniyor.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9

Bir cevap yazın