Apex Legends: Defiance, geliştirici Respawn ve yayıncı EA’nın yeni bir teaser fragmanında onayladığı gibi, 12. sezonun resmi adıdır. Yeni efsane Mad Maggie (sızıntıları takip ediyorsanız sürpriz değil) ve bugün geliştiriciler yeni sezonun bir parçası olarak Olympus için yeni bir LTM ve bazı değişiklikleri de onayladılar.

Mad Maggie, daha önceki kamera hücresinde göründükten sonra, 12. sezonda resmen oynanabilir bir karakter haline geliyor. Bazı veri madencileri, yeni efsanenin pompalı tekme, flaş patlaması ve sarsıcı bir saldırı gibi yeteneklere sahip erken sızdırılmış bir karakterle bağlantılı olduğuna inanıyor. Ancak bu sızıntılar o kadar eski ki, bu yetenekler Maggie için tasarlanmış olsa bile şimdiye kadar değişebilirdi. (Kendi dişini kırar ve tanıtım fragmanında birinin gözüne tükürür, yani hey, bu da oldukça havalı bir yetenek olurdu.)

Control adlı yeni bir LTM de bu sezon piyasaya sürülecek. Resmi sitenin açıkladığı gibi: “Defiance’ın ilk 3 haftasında, yeni Kontrol modunda çılgınlıkla başa çıkıp çıkamayacağınıza bakın. Ekipmanınızı seçin ve ekiplerin sonsuz yeniden canlanma ile kontrol noktalarını elinde tutmak için savaştığı bir 9v9 deneyimine katılın.”

Site ayrıca bu sezon Olympus hakkında “bir şeylerin farklı olduğunu” doğrulayarak, bu sefer bir tür Olympus harita güncellemesi gördüğümüzü nazikçe doğruluyor.

Bir basın açıklaması, 8 Şubat için Apex Legends sezon 12 çıkış tarihini doğruladı.



oyun-2

Bir cevap yazın